Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennél, ha a férjed...

Mit tennél, ha a férjed terhesen megcsalna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22+5 kismama vagyok. A férjemmel 4 éve vagyunk házasok. 2 éve bukott le egy olyan húzással, hogy más nőkkel beszélgetett + intim képeket küldözgettek egymásnak. A beszélgetések semmiről se szóltak, csak a szexről (ki mit csinálna a másikkal), de tettlegességig nem fajult a dolog. A nők akarták, a férjem meg leírta, hogy neki itt a határ.

Tegnap éjjel beszélgetéseket találtam abban a profilban. 2 év után...Hétfői üzenetek, semmit sem tartalmaznak, de azért vannak benne folytatási szándékok ("bocs, hogy így eltűntem, szarul jöttek ki a dolgok stb..."). A férjem váltig állítja, hogy semmi köze hozzá, munkában volt abban az időpontban. És amúgy is házat építünk, várjuk a kislányunkat, miért tenné... Nem tudom mit kéne tennem, összetört a a szívem.



2020. nov. 15. 08:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
99%
Elhagynám. Mondjuk én már 2 évvel ezelőtt is elhagytam volna, nemhogy gyereket szülnék neki.
2020. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Maximálisan megértelek. Én hosszú hetek alatt a házasságunk mellett döntöttem.
2020. nov. 15. 08:06
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék. Az régen rossz házasság,ha úfy vagytok együtt,hogy ő megcsal (és erről te tudsz is).
2020. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

Előszöris: nagyon sajnálom. De ne hagyd, hogy manipuláljon. Ez nem normális viselkedés, soha, semmilyen körülmények között. Az egyik legnagyobb félelmem régen, pont az ilyen típusú férfiak megismerése után az volt, nehogy egyszer az én férjem is ilyen legyen - szerencsére sikerült valódi társat találnom, aki soha nem árulna el.

Azt mondanám, hogy válj el rögtön, mert hosszútávon ez a megoldás. Persze ezt mondani könnyű, megcsinálni a saját helyzetedben nehezebb. Úgy gondolom, állítsd választás elé: mondd meg neki, hogy vagy nem csinál ilyeneket (bár az ilyenek nem változnak) és együtt maradtok, vagy úgy elválsz, mint a huzat. A beszélgetésekről csinálj képernyőfelvételt és gondosan dugd el előle, egy esetleges válás során gyermekláthatásnál lehet még jól jön.

Mégegyszer sajnálom!

22+6 hetes

2020. nov. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom fűt-fàt megígért 2 éve, hogy vele maradj. Rossz döntés volt.

Hagyd el most. Az ilyen ember nem változik.

2020. nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Csak nem értem. Annál több esze van, hogy ott csinálja, ahol anno lebukott. Pláne, hogy tudja, hogy szoktam használni a telefonját.
2020. nov. 15. 08:17
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy van több esze. Szerinted az a pasi akit csak a farka vezérel gondol erre, hogy meglátod?
2020. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy az első írja, már két éve el kellett volna hagyni. De nem, te majd megváltoztatod. Nem, nem lehet megváltoztatni. Most csak -beszélget, majd később mast is csinál. Pláne amikor majd egy fáradt, lepukkant anyuka várja otthon akinek a hata közepére nem kell a szex.

De te majd azt is elnézed, "hosszú hetek utan" újra és újra a házasságotok mellett döntesz majd.

2020. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Biztos vagyok benne, hogy megcsal, és akkor is megcsalt... abban ia biztos vagyok hogy nem fogod elhagyni.

Sajnálom...

2020. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
73%

"A beszélgetésekről csinálj képernyőfelvételt és gondosan dugd el előle, egy esetleges válás során gyermekláthatásnál lehet még jól jön."


Nem, nem jön jól. A szülő szexuális életének köze nincs a gyermeklathatashoz.

Ellenben ha sarkítani akarunk, a férj feljelentést tehet levéltitok megsértése miatt, a fekesegneknugyanis köze nincs az ő maganuzeneteihez.

2020. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!