Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz, képes lennél...

Mit gondolsz, képes lennél szeretni valakit annyira, hogy még akkor sem tudnál haragudni rá ha megcsalna?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen? Létezik két ember között ennyire magas szintű és megsemmisíthetetlen szeretet? Olyan ami örök időkre szól és minden egyéb külső körülménytől független? Vagy ez inkább már elvakult imádatnak nevezhető?

2020. júl. 31. 21:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, létezik ilyen.
Igen, létezik ilyen, biztosan tudom mert megtapasztaltam.
Igen, nagyon különleges esetben talán el tudom képzelni, de nem vagyok benne biztos.
Nem, teljesen kizárt dolog.
34 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Nézzük kérdező, te mit válaszolnál a saját kérdésedre:)
2020. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Viccelsz? Minden 2.nő ezt csinàlja.
2020. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem szeretném befolyásolni a szavazást a saját véleményemmel, de természetesen hamarosan megtudhatjátok... 😊🤭
2020. júl. 31. 21:39
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
3 Már nem is érdekel, mert tudom ki vagy. Erre vártam, hogy kiderüljön. Legközelebb figyelj jobban smile használattal:D
2020. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
#4 Kitalálod én ki vagyok?😊🤭
2020. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarnék senki labtorloje lenni.
2020. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Én nem hiszek a megcsalásban, féltékenységet sem érzek, szóval persze.
2020. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#4 Nem hiszem, hogy ismerhetsz bárhonnan is, tegnap délután regisztráltam, szóval még szűz vagyok. 🙄 De azért én is örvendek a szerencsének! Az öt évvel ezelőtti profilom meg szerintem már régen törlődött, plusz akkor még tuti nem voltak ilyen aranyos hangulatjelek... 😆😄😝 😊🤭
2020. júl. 31. 22:00
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Es en is szeretem azt, akit meg tudok csalni.
2020. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudnék megbocsátani, mindig bennem lenne az ördög és, ha nem tudok benne megbízni, akkor számomra értelmetlen az egész. Ha képes megcsalni, akkor lehet szedni a sátorfát. Ha annyira szeretem sem tudnám ezt hagyni, mert ez egy rettentő aljas dolog, és fájna a szakítás, az elválás, de elküldeném, aztán kis idővel vagy sokkal, de talpra állnék és mennék tovább.
2020. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!