Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, görcsölök, nem...

Mit tegyek, görcsölök, nem múlik,19hetesen?

Figyelt kérdés

19hetes vagyok, nagyon görcsölök, nem hat a magnézium, nem múlnak.

Mit csináljak? Dokihoz nem tudok lejutni, max egy óra múlva.


2010. aug. 10. 16:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, feküdj hanyatt, pockold fel a lábad és kálcium és magnézium!!
2010. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nyugalom, fekvés, calcium is jó lehet, de a doki biztos kell......egyébként kihívhatod a mentőt is, ott úgy is megkérdezik, h mi a bajod és vagy mennek v megnyugtatnak,ha úgy látják, h nem komoly
2010. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia! akkor 1 óra múlva menj el hozzá, ne hogy valami baj legyen, az erős görcs sajna nem igazán jelent jót, főleg ha még a magnézium se hat, az én dokim mindig azt mondta, hogy erős görcsnél, barnázásnál pecsételésnél azonnal menjek hozzá! Szorítok, hogy ne legyen semmi és csak a pocid nő!
2010. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a párom egy óra múlva ér ide, és már van egy kisfiunk, akit nem tudok merre tenni, hiába jönnének a mentők, azért egy szülészet, nőgyógyászat nem neki való
2010. aug. 10. 17:03
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyire görcsölsz,és milyen görcsök?Menstruációs görcs,rendszer van benne?Remélem nem lesz semmi gond,de mielőbb orvos,nehogy meginduljon a szülés.Magnéziumból szedhetsz 3*2-t én így szedtem terhességemkor,mert korán voltak jóslóim.

2010. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3szor3nál járok, ennyit szedhettem a fiammal, és már megvolt.

A vajúdás elejére emlékeztet, mikor még nem "élesben" ment, mert nem repedt rendesen a burok.

Rendszertelen, és piszok fájdalmas... És egyre erősebb

2010. aug. 10. 17:09
 7/23 A kérdező kommentje:
Van valami módszer, hogy még egy órát túléljek? Ha idő lenne, nem aggódnék, keresnék módot, hogy a dokiig kihúzzam...
2010. aug. 10. 17:12
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, imádkozok a babádért és érted.
2010. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Megint 1. vagyok. Van multivitaminod, vagy terhes vitaminod?? 3-4 dl vízzel vedd be, és tényleg pockolod fel magad...
2010. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Melegviz...ülőfürdő! Ha nem múlik baj van...
2010. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!