Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eggyütt léttől számítva 6....

Eggyütt léttől számítva 6. -dik napon lehetséges a beágyazódásos vérzés ma tapasztaltam ilyen még soha nem volt, volt már egy terhességem de akkor sem tapasztaltam ilyet görcsölök is meg hányinger társul hozzá. Nem lenne ez túl korai?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem az együttléttől számítva 11.napon volt beágyazódásos vérzésem.Nagyon enyhe és nem görcsöltem.
2011. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is korainak tartom a 6-dik napon mondjuk a görcs az elmúlt a derekam fáj néha, nem is igazi vérzés inkább olyan rózsaszínes barnás valami lehet ,hogy felfáztam vagy nem tudom.
2011. aug. 11. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!