Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen derült ki, hogy...

12 hetesen derült ki, hogy babát várok. Sajnos eddig dohányoztam. Nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
Természetesen utána már egy szálat sem, de irtora parázok
2020. nov. 17. 08:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

7#.


Egy 5 hetes alig valami kis sejtcsomó megint más mint egy 12 hetes magzat.

12.héttől veszi át a méhlepény a sárgatest szerepét. Onnan vagy igazán összeköttetésben a babával.

2020. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
27%
Ezt itt senki sem tudja neked megmondani. Sok ilyen para van, van, akit megröntgeneztek par hetes terhesen, van, aki berúgott, cigizett, drogozott, repült, búvárkodott, gyógyszert szedett..Elviekben azt mondjak mindent vagy semmit elve van. Nagynenem elektromos cigit szivta terhesen is...mind 2 kislannyal. Semmi bajuk idaig, 15 eves es 9 evesek. Viszont Te nagyon felelotlen vagy. Ha tudom magamrol, hogy nem verzek rendszeresen, de elek nemi eletet, esetleg meg sperma is kerult belem, lehetek terhes mi az anyamer nem tesztelek havonta? Vagy nem rakom le a cigit, mig meg nem bizonyosodok rola, hogy nincs baba?
2020. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Okoskodni, felelőtlenezni lehet, de amíg nem tudsz semmit ne szólj be! Egy petevezetekem van és endometriozisom. Több műtét van mögöttem, a lányom a 7. lombikra jött össze.

Neked eszedbe jutna, hogy tesztet csinálj?!

2020. nov. 17. 10:34
 14/28 anonim ***** válasza:
13%
.... Az eszembe jutna, hogy ha mar komoly eü problemaim vanak, endometriozisom, alap az egeszseges eletmod, eletforma, ami javasolt is ebben a betegsegben es abban a cigi nem nagyon van benne. De hat nekem nyolc mit csinalsz,de ez elkerulheto lett volna tobb szempontbol is.
2020. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Neurotech válasza:
16%
Teljesen igazad van kérdező, hogy ordítozol. Majd ha a gyerek megkérdezi 7évesen, hogy anyu én miert nem járhatok rendes iskolába,? Vagy anyu nekem miért ilyen elviselhetetlen az ekcémám, már nem birom... Majd őt is leordítod?
2020. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

Jaj a sok minta anyuka.

Mint mondta nem tudott a terhességről és mióta tudja nem gyújtott rá. Ne essünk már túlzásokba hogy biztos fogyatékos lesz meg hasonló. A ciginél sokkal rosszabb dolgok is vannak. Amúgy is mindenki a saját portáján rakjon rendet nem kell itt névtelenül bele okoskodni mindenbe ki hogy éljen miért nem él egészségesen?! Pont k***** nincs közöd hozzá. Mellesleg ilyen béna példával hogy miért ekcémás a gyerek?😂😂😂 anyám soha nem gyújtott rá testvérem mégis az.

A kérdésedre a válasz nem hiszem, hogy pár szál cigivel olyan sokat ártottál volna. De fokozatosan, vagy végleg elkellene hagyni a cigit de ha nem is megy, lényegesen csökkenteni.

2020. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
8%
16-os: en is ezt mondtam, csak nyersen, te meg cukormazzal. Engem nem erdekel mas elete, kerdezett, en valaszoltam :)
2020. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
27%
16-os, nem kell mintaanyukának lenni, de mi a f*szomért nem lehet már azelőtt letenni a cigit, mielőtt akciózni kezdene a pár, ha tudják, hogy babát akarnak?
2020. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%

17. Nem tudom melyik a te válaszod. De akinek nem inge🤷🏼‍♀️ Nem cukormázzal csak felfordul a gyomrom ezektől a ne dohányozz, ne zabálj, ne menj sehova 9 hónapig, legyél egy burokba mert jaj szegény gyerek. Ezért van ennyi degenerált fosos gyerek mert szülő is ugyanolyan ezt látják.

18. Pont azért hogy te ezt megtudd kérdezni. Mint írta betegség miatt nem menstruál kicsi valószínűsége volt hogy teherbe esik. Azt is írta előző gyermeke 7. Lombikra fogant. Nos te feltételeznéd magadról hogy teherbe esel spontán?! Na ugye köszi. Nem kell okoskodni. Örülj neki te nem dohányzol, nem drogozol, egészségesen élsz, környezet tudatosan. Csak van egy rossz hírem, senkit nem érdekel rajtad kívül 😌

2020. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
27%

19, ha beteg lennék és nem tudnék menstruálni, de babát akarnék, pláne leszoknék.


A nagy büdös igazság az, hogy van, akinek fontosabb a függősége, mint a gyerek egészsége meg van, akinek nem. Akkor is, ha fáj beismerni.

2020. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!