Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még így valaki? 13+6...

Van még így valaki? 13+6 napos terhes vagyok

Figyelt kérdés

Az ég világon semmi terhes tüneteim nincs, nem is volt eddig. Se egy kósza hányinger, semmi görcs. Tényleg semmi. Igazából ezek miatt nem is érzem terhesek magam.

Normális ez?


2020. nov. 18. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális, nem mindenkinek van. Adj hálát az Úrnak, hogy nincs tüneted. Én a 6. héttől kezdtem rosszul lenni, 1 hétig ágyban voltam, még egy pohár víz is kijött belőlem azonnal, a kaját úgy erőszakoltam magamba, de az is mind a vécében végezte. Most a savammal küzdök néhány hete, borzasztó.

Én leginkább azért nem éreztem magam terhesnek, mert a 16-17-ik hétig nem látszott a hasam, után kezdett növekedni.


Boldog babavárást! :)

2020. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem összesen 2x volt rosszullétem, ahogy elkezdtem dolgozni, el is múlt. Most 27 hetes vagyok, azóta annyi változott, hogy van pocakom és mozog a baba, de az ég egy adta világon semmi bajom nincs, se fáradtság se semmi. Jó dolog szerintem, én hálás vagyok, hogy ilyen olcsón megúsztam, úgy lettem ijesztgetve, hogy egész napos hányás meg ülve elalvás... nem vagyunk egyformák, vannak szerencsésebbek és kevésbé szerencsések.
2020. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!