Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fals pozitív Prenatest?...

Fals pozitív Prenatest? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Prenatest pozitív lett downra alacsony kockázatú kombinált teszt mellett. Jövő héten megyek további vizsgálatokra. Az orvosom újra megnézte az uh felvételét és utólag sem talált eltérést, reménykedünk benne, hogy téves pozitív az eredmény.

Olvastam a Prenatest megbízhatóságával kapcsolatban.

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, van itt olyan, aki hasonló helyzetben volt és egészséges lett a baba?


2020. nov. 19. 12:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismetlik meg ilyen esetben ingyenesen?! Nem tudom, de a kombinalt kevesbe pontos tudtommal, mint a prena.. Ha biztosra akarsz menni csak az amniocentezis johet szoba, az 100% vagy a corionboholy mintavetel.
2020. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
En magzatvizvetelen voltam,az a tuti.
2020. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincs ilyen tapasztalatom. Kombinált teszt után ha Prena tesztre is mentél, csak volt valami oka. Magzatvíz mintavétel döntheti el. De a kombi kb. 95%os és becslés, a Prena 99%os és kb. biztos pontossággal dolgozik. Drukkolok hogy mégis téves legyen a Prena!
2020. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hétfőn vesznek magzatvíz-mintát.

37 vagyok, azért csináltattam a Prenát, hogy biztos legyek benne, minden rendben lesz.

2020. nov. 19. 15:44
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Szurkolok neked,nekem 2x szurtak mert ikreket varok,minden okes lesz.

Hol csinaljak a mintavetelt?

2020. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Rózsakert Medical Centerben
2020. nov. 19. 17:11
 7/19 anonim ***** válasza:

Szurkolok.

Majd irj mi volt es ne izgulj,nem fog fajni.

2020. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Írok majd.

Neked meddig kellett utána pihenni?

2020. nov. 19. 17:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A korhazban 9kor csinaltak a mintavetelt,1 korul hazaengedtek,utana otthon 2 napig szigoru fekves es 2 hetig nincs szex,furdes kadban,emeles,megeroltetes
2020. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap megjött a gyorsteszt eredménye, negatív Downra. Az orvosom szerint 95%,hogy minden rendben lesz, a tenyésztés eredménye után lehetünk teljesen biztosak benne, mivel ha mozaikos Down szindrómás a baba, nem derül ki a gyorstesztből.

2020. nov. 28. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!