Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen a gyantázási fájdalom...

Terhesen a gyantázási fájdalomtól nem indul be a szülés?

Figyelt kérdés

Évek óta gyantáztatom mindenem, lent is teljesen csupaszra. 2 hét mulva szülök, holnap mennék teljes fazon meg kar láb gyantára, szóval teljes csupaszitásra igy utoljára szüls előtt.


A fazongyantától nem indul be a szülés???

Mert hát azért nem épp kellemes össze össze rándul az ember közben. Nem lesz belőle baj?



2014. jan. 13. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem, pláne, hogy hozzá vagy szokva..de amugy is, ha beindul hamarabb babazol, ennyi történik, nem? könnyű szülést neked
2014. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Ismerősöm gyantáztatott a 37. héten, kerek 39 hetesen szült. Szerintem nincs összefüggés :)

Inkább arra figyelj, hogy nagyon higiénikusan csináljátok, az fontosabb hogy ne kapj el valami fertőzést.

2014. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is gyantáztam, amíg bírtam (odaértem és láttam a hasamtól, én magam csinálom), nem volt semmi gond, már lassan a 41. hetet töltöm és a kisasszony még mindig jól érzi magát benn :S.
2014. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok hozzászokva, Borotva párti voltam, mert iszonyúan fájt a faron gyanta. De most muszály leszek elmenni mert mennem kell csütörtökön orvoshoz, és már nem látok lent semmit, max tükörből de az meg nem tökéletes.. Szerintetek bemerjem vállalni? vagy tükrözzek?

31hkm

2014. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolso! szerintem inkabb tukrozz, mert meg ha nem csinaltal ilyent azt nem pont most kene kiprobalni. Ez mondjul az en velemenyem
2014. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát azért elsőre eléggé fáj. Nem biztos hogy terhesen kezdeném el.


Én évek óta járok , látod, mégis agyalok menjek e.

2014. jan. 13. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a várandósság alatt jobban fáj, én nem most kezdeném. Kérdező, neked nem lesz semmi gond!
2014. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már voltam egyszer és azthittem bepisilek. azota csak honalj gyantáztattam, a lábam epillálom csak lent borotva. de akkor tükrözök. köszi
2014. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ketteske ***** válasza:

Én leszek az ellenpélda :)

Gyantázás utani napon indult be a szülés a 36+6 héten.

A kozmetikusom még mondta is,hogy akit szülés körüli időpontban gyantázott, mindeni megszült 3 napon belül.

Nem tudom van-e összefüggés.

2014. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

Kar hónaélj teljes láb és fazon. Ez szokott lenni.

Semmi nem fájt még annyira se mint amugy, pedig régóta járok.


fazon?? Na hát hátul leszedte meg a bikinivonalat a többit meg köszöntem szépen hagyja ott.

Brutális !!!! Pedig amugy alig szokott fájni, teljes gyanta szokott lenni kivül belül fent szal tök kopaszra.


1 óra volt mert nehézkesen forogtam:) ugyhogy aki sose gyantázott ne most kezdje el a terhesség vége felé a fazont mert brutális!!!

2014. jan. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!