Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A progeszteron pótlás miatt...

A progeszteron pótlás miatt nem indul be a vetélés, ha elhalt az embrió?

Figyelt kérdés

2 hete hétfőn voltam uh-n amikor is 7 hetes terhes voltam. Minden rendben volt, méret, volt szívhang stb...

Rá egy hétre azaz a 8. betöltött hét óta úgy érzem szerintem elhalt ez a terhesség. A méhfeszülés megszűnt, mellfájdalom, hányinger megszűnt.

január 2. hetében kéne csak következő uh-ra mennem. Addig kitart a progi pótlás is...



2014. dec. 28. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól,hogy ezeket a ,,tüneteket,, nem érzed még nem jelenti azt,hogy elhalt a terhesség.Tudtommal(bár nekem soha nem volt hála Istennek)vetélésnél erősen elkezd a nő görcsölni amit erős vérzés kísér.
2014. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy erős görcs kíséretében elindul a vérzés, sajnos volt már egy vetélésem 3 hónapja :( DE most az első pillanattól kezdve alkalmazom a progipótlást.
2014. dec. 28. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:
A mellfájás nekem is megszűnt nem sokkal a nevárt ideje után. Hányingerem egyszer sem volt. Szerintem ne gondolj ilyen rossz dolgokra! A tünetek jönnek-mennek, van akinél semmi sincs egyáltalán, nem függ össze igazán a terhesség állapotával.
2014. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
AZ sem rossz jel, hogy a méhfeszülés megszűnt? Az, hogy nem érzed a növekedését? Nekem ez már a második babám lenne és az elsővel végig éreztem ahogy nőtt a méhem , feszült stb...
2014. dec. 28. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Jajj, ne is gondolj ilyenre!!!

Nincs két egyforma terhesség. Még ugyanannak a nőnek is más minden terhessége.

Az elsővel végig érezted a méhed, most pedig nem. Én is ugyanígy voltam/vagyok!


Tessék örömködni!!! :)


7hkm

2014. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem méhnövekedést, sem feszülést, meg igazából semmit a terhességből kb. a 20. hétig.

Nem jelent semmit, hogy épp nem érzed szerintem, lehet egy hét múlva megint más lesz.

2014. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak az a fura, hogy amikor a doki vizsgál és nyomkodja tapogatja a méhem, az olyan kellemetlen érzés szokott lenni. Ha én próbálom ugyanezt már semmit nem érzek:(
2014. dec. 28. 20:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezért ő az orvos. :)
2014. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Visszatérhetnek még azok a tünetek, ne aggódj. Én most 11 hetes vagyok, a 6. héttől annyira szarul voltam, hogy egész nap azt hittem, meghalok, nem tudtam enni, de még inni se nagyon. Aztán ahogy betöltöttem a 8. hetet, egyszercsak elmúlt, tök jól voltam vagy 3-4 napig, utána már hányni is elkezdtem, a 9. hét közepéig hánytam. Aztán ahogy a 10. hetet betöltöttem, megint hirtelen nagyon jól lettem, hányinger csak elvétve, hányás sehol. Azt hittem, vége a nehéz időszaknak, végülis lassan közeledünk a 12. héthez. Úgy tűnik, egy hétig tartott a jó világ, ma megint egész nap hajszál választ el a hányástól, nagyon rosszul vagyok, kínlódok folyamatosan, fekszem a tévé előtt, vödör mellettem az ágyban, hogy ha hirtelen jönne a hányás, legyen már itt valami :D

Szóval lehet ez nagyon változó, eltűnhetnek a tünetek akár egy hétre is, vagy tovább, aztán visszajöhetnek. Lehet, hogy téged is boldogítanak még. Amúgy a méh feszülése nálam például olyan, hogy van, hogy sokáig nem érzem, aztán pár napig igen, utána megint nem. Nem hiszem, hogy ennek a hiánya baj lenne.

Különben nekem volt elhalt terhességem ikrekkel, nem kaptam progipótlást, mégsem indult be a vetélés, nem is tudtam, hogy gond van, csak UH-n derült ki 9 hetesen. Viszont attól még nem szűnt meg a mellfájdalmam, és nőttek is a melleim, a tünetekre semmilyen hatással nem volt a dolog. Szóval nyugi, a tüneteknek ehhez nem nagyon van köze :)

2014. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett Veled?
2016. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!