Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek köldökzsinór...

Volt olyan akinek köldökzsinór áramlására azt momdták hogy nem jó és a haskörfogatát is kisebbnek mérték a babáján?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap be kellett jönnöm kórházba vizesedés és kicsit magasabb vérnyomás miatt. Bent tartottak mert azt mondták a babám haskörfogata pici 200mm és a köldökzsinór áramlása nem jó. 28+2hkm vagyok és 809grammnak mérték a babát. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen le írná nekem a tapasztalatát?

2020. nov. 20. 06:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én vérhígítót egyenlőre nem kaptam csak valami antibiltikumot meg tüdőérlelőt... remelem, hogy javul a helyzet és minél tovább bent marad még... Egyébként mondták itt is a csajok, hogy higyjem el hogy a betöltött hetek többet számítanak mint a súly.
2020. nov. 20. 10:44
 12/18 anonim ***** válasza:

Bizony, és az hogy kaptál tüdőérlelőt az is nagyon fontos. Gyakorlatilag ez a momentum eldöntheti, hogy egészséges lesz-e élete során.


Nekem anno úgy magyarázták, hogy egy váratlan koraszülés még akár 35 hetesen is fulldhat tragédiába. De ha van idő rá felkészülni (még ha a kismamának ez lelkileg megterhelőbb is) az sokkal jobb kilátásokkal kecsegtet akár 26 hetesen is.

Vagyis hidd el, az hogy tudják hogy gond van az hatalmas előnyt jelent. Figyelnek rátok, tüdőérlelő is megvolt, már magától is fel fog tudni sírni. Drukkolok hogy minél tovább bent maradhasson!


Majd néha jelentkezz hogy hogy vagytok!


Amúgy 24 órás vizeletgyűjtés nem is volt?

2020. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért lepontoztatok, mert ezt mondta szülésznő, hát köszönöm... Amúgy a fonnyadt helyett sorvadtat mondott, de ugyanaz.
2020. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Na sziasztok! Ma meg tegnap ugye volt vérvétel és 10gramm fehérje van a vizeletben azt mondták ez nagyon rossz. Legjobb az egészben hogy senki nem magyaráz el semmit itt.......
2020. nov. 20. 12:52
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
13 én nem pontoztalak le. De a sorvadt és a fonnyadt nem ugyanaz. A fonnyadt az egy gúnyos jelző jelen esetben, a sorvadt pedig egy egészségügyi szakkifejezés.
2020. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A "sorvadt baba" egy orvosi diagnózis, nem pejoratív.
2020. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, mondta az aszottat, ráncosat is, úgy fogalmazott, hogy olyan lenne, mint egy öreg ember.
2020. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Mi történt?
2022. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!