Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áldott állapotban nem szabad...

Áldott állapotban nem szabad függönyt csipeszelni, nyújtózni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok. Állitólag nem szabad nyújtózni, mert akkor feszül a köldökzsinór.

Viszont, ha van nagy létrám és a tetejére állok, hogy ne kelljem felfele nyújtani a karom,inkább a plafontól visszahajolni, akkor nem feszül semmi.

Amúgy bírom magam, apránként mindent megcsinálok, van pocaktámaszom is (egy csoda), de annyira ráfér a függönyre a mosás, nem állja a szemem.

Szerintetek vállaljam be?



2020. ápr. 9. 08:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
34 hetesen ne nyújtózz, és ne te mássz létrára. Legyen már benned egy kis realitás. Nincs férjed, aki ezt megcsinálja?
2020. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ne vállald be! A nyújtózkodás egy dolog, de létrára mászni?! Isten ments! Ott rohadjon meg az a függöny, ha nincs, aki leszedje meg felrakja helyetted!
2020. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Nyújtózkodás nem számít


Csak felfele nézve nyújtózkodva könnyű elszédülni

De létrára mászni?

Onnan leesni


Hagyd a fenébe

2020. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyújtózkodni lehet, terhestornán, jógán is szoktak. Létrázást nem ajánlják, mivel máshol van a súlypontod nagy hassal, balesetveszélyes.
2020. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg a férjed, hogy vegye le, majd tegye vissza.

A köldökzsinórhoz nincs köze a nyújtózkodasnak, viszont te inkabb pihenj, minthogy megszédülj, leess, vagy barmi.

2020. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Létrázok eddig is, mivel a nagy gardróbban a felső részt úgy érem el. Nyilván ha lenne segítségem, akkor igénybe venném.

A férjem dolgozik, és ha este 6fele hazajön, a háta közepére nem kívánja a függönyfelrakást.

Na köszi a kommenteket.

Egyedüla jógás a hasznos. Annak van valami igazságalapja.

2020. ápr. 9. 10:44
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek dolgozik a férje, és képzeld amíg mindketten dolgoztunk utána is kellett mindkettőnknek házimunkázni. Lehet nem akarja csinálni mert fáradt, de ez egy kb 5 perces munka. De persze inkább veszélyeztesd kicsit magad meg a babád, hátha leesel.

Biztos ő is nagyon örülne.

De ha ennyit nem lehet megkérni, hogy csinálja meg neked, akkor szerintem elég rossz időszak fog most neked következni.


Jó tanács. Vegye le az egész karnist a függönnyel, az egy mozdulat, te leszeded, kimosod, vizesen visszateszed rá, és neki csak vissza kell akasztani a karnist. Kb 3 perc munka.

2020. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenekre a páromat kértem meg. Nem mertem bekockáztatni, hogy létrára állok és esetleg elvesztem az egyensúlyom. Plusz ablakot is ő pucolta meg ahol nem értem el. :)
2020. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem van csodaférjem, aki mindig segít, akkor is ha 7ig dolgozik és hulla fáradt? Semmi olyat nem enged ami veszélyes. 35 hetes terhes vagyok, inkább megvárom míg haza ér.

És miért pont most kell függönyt cserélni, mikor már 34 hetes vagy?

2020. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
És igen, nekem is 12 óra munka után este 9-kor rakott függönyt.
2020. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!