Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen különös tünetei...

Kinek milyen különös tünetei voltak, mikor kiderült, hogy kismama? Eltekintve a hányinger, émelygés, mellfájdalom, szogundor...stb tipikus tünetektől.

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hogy úgy mondjam, nagyon izzadós lettem, folyton melegem volt, még mínuszokban is. Emiatt ha pl felszalltam egy buszra, hirtelen melegem lett a kabát plusz busz fűtés miatt, pár másodperc alatt elájultam.


Gyakorlatilag minden reggel amikor munkaba mentem


Ez végig volt a terhesség alatt, ahogy megszultem elmúlt

2020. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Brutális libidónövekedés. Klasszikus tünetem egyik gyerekkel sem volt, sosem voltam rosszul, tudtam enni, aludni, kívánós sem voltam. De ha tehettem volna, egy percre se engedtem volna el a férjem. 😄
2020. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kakaóscsigát kívántam. Folyton! Még talán nem is késett a menstruációm, amikor rákezdtem a kakaóscsiga őrületre. (ez a terhességem feléig kitartott)
2020. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól esett minden étel. Minden étkezkéskor úgy ettem, mint aki még sohasem evett.

Majd rá pár hétre meg már örültem, ha a ropi lecsúszott az émelygés miatt😁

2020. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én iszonyatosan puffadtam, már korán reggel, mikor felkeltem, e mellett nehezlegzesem volt. Azt hittem covid, de nem. Hozzá teszem dohanyoztam sokat, de most hogy terhes vagyok letettem, el is múlt a nehézlégzés. Egy másik tünet ami gyanús volt, hogy mikor tusszentettem egyik nap, iszonyatos méh szalag huzodasom volt,annyira fájt mint az első terhessegemnél. Ilyet eddig csak az elsőnél éreztem.
2020. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Szuszogós lettem. Ez már a kimaradt menstruáció előtti napokban is jelentkezett. Hamarabb fáradtam és sokat sóhajtoztam. Nem tudtam mire vélni, azt hittem beteg leszek.

Aztán már a terhesség felénél jártam mikor belefutottam egy cikkbe ahol leírták, hogy a beágyazódás pillanatától némi vizet tart vissza a szervezet, ez okozhat pl orrnyálkahártya vastagodást ami nehezítheti a légzést.

2020. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Én ugyanígy voltam a túróstáskával 😀
2020. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid voltak?
2023. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!