Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy egyik nap...

Normális, hogy egyik nap vannak terhességi tüneteim másik nap meg mintha terhes sem lennék?

Figyelt kérdés
8+5 hetes vagyok. Amugy sem sok tunetem van pl a mellem egyaltalan nem faj es nem is fajt. Hanyni sem hanytam meg csak egyik nap van minimalis emelyges masik nap semmi. Az olmos delutani faradtsag is elmuloban van, az nagyon durva volt par hete meg.

2020. márc. 11. 19:14
 1/6 khniki ***** válasza:
Igen, normális. A tünetek jönnek-mennek.
2020. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én 9+3 hetes vagyok:) 3 hét hányinger ,émelygés, étvágytalanság ,fáradtság 1 hétig semmi . Tegnap megint kezdődött este hányinger és mellé egésznap nagyon fájt a cicim . Ma semmi mellfájdalom reggel hanyinger és szagundor :D örültem annak a néhány nap jólétnek :D
2020. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hányinger nekem is visszatert viszont faradt mar egyaltalan nem vagyok egy-masfel hete ha nem fekudtem le aludni este 6kor mar mint aki bevett egy altatot.
2020. márc. 12. 22:09
 4/6 A kérdező kommentje:
*ha nem fekudtem le aludni delutan*
2020. márc. 12. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta kérdező?
2021. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta megszületett a gyönyörű kislányom, októberben múlt 1 éves :)
2021. nov. 14. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!