Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 +3 hetes terhes vagyok és...

10 +3 hetes terhes vagyok és a tüneteim két nap alatt teljesen eltűntek, ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon hányós voltam, egész nap hányingerem volt, öklendeztem, a melleim is fájtak, és most minden egyik napról a másikra eltűnt. Aggódom.

2019. dec. 28. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj

Nekem két hónapja nincsenek. 20 h

2019. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Ne aggódj inkább örülj neki. Nekem a 9.héttől tűnt el egyik napról a másikra.
2019. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam!

Sok helyen olvastam azt is, hogy nekik azt jelezte hogy elhalt a baba. Ez miatt aggódtam.

De akkor teljesen normális. Köszönöm. :)

2019. dec. 28. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne olvasgass inkább neten szerintem.:) Igen, persze normális.

2. Babàmat várom és nekem is volt, hogy napokra elmúlt, majd újra elöjött, még most 19 hetesen is van reggeli rosszullét, holott a nagytesóval már a 12.hét után nem volt ilyen.:)

2019. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napra pontosan 10 hetesen múlt el a hányinger, a mellfájás már hamarabb és egészséges babát szültem.
2019. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma délutánra vissza tért a hányingerem. :/ úgyhogy teljesen mégsem múlt el.
2019. dec. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!