Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés terhesség alatt?

Székrekedés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Most léptem a második trimeszterbe és az elmúlt hetekben kb. hetente járok nagy WC-re. Amúgy nem fáj a hasam még csak nem is puffadok, csak egyszerűen nincs inger. Járt már valaki így?

2020. nov. 21. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen bar azert en 3 naponta produkaltam, de az is jo rossz volt,nagyon feszitett es sokszor kemeny is volt, hiaba ettem egeszsegesen, sok rostot, mindent..Ami segitett rajtam az a lenmag volt es a sok viz, valamint Magnosolv... Na az meg mar meg is hajtott napi 2x 3x is mentem tole.. Probalhatod meg a szilvalevet/lekvart, dedim a langyos vizre eskuszik ehgyomorra...Kitartas
2020. nov. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a Dulcosoft segitett,szabad terhesen is inni. Ez sajnos hormonalis. Ahogy megszulsz elmulik.
2020. nov. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem soft hanem.dulcolax

(Tudom tudom nem szabad, alhasi vérbőség, görcsök stb) Én 3 terhességet végig hashajtóval csináltam, semmi baja senkinek soha nem volt/lett.

2020. nov. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a sima béres magne B6 minden reggelre csinált egy hasmenést, de csak reggel tényleg.

A kórházban viszont az sem segített, ott én is Dulcolaxot használtam,de vittem magammal mert terhesen nem adtak.

2020. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Én probálok sokat inni és sok gyümölcsőt enni de ha ez sem segit akkor iszom egy pohár meleg tejet és pár orán belül biztosan van hatása.
2020. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerekeknek szant 100% gyumolcspure, napi 2 segitett. En nem merek/ akarok gyogyszert bevenni ha nem muszaj.
2020. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a 6. héttől székrekedésem van, hiába eszem sok gyümölcsöt, és kb. azonnal elkezdtem rá Laevolac szirupot szedni, szerencsére a kis adag elég (napi 10-15ml max.) Ez nagyjából normalizálta a helyzetet.
2020. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dulcolax. Nyilván nem kell túltolni, de egyébként semmi bajod nem lesz tőle, a bélben meg szívódik fel, a babához nem jut be.
2020. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!