Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy számoljak? Jártatok már...

Hogy számoljak? Jártatok már hasonlóan így?

Figyelt kérdés

Első terhességem ezért nem nagyon tudom mit hogyan számolnak az alapokkal tisztában vagyok hogy első mensitől számolnak az orvosok ( persze ez nálam nem mérvadó mert a ciklusom rendszertelen ) 12 hetes uhn pedig 55 volt a CLR ez meg felelt 12 hétnek elvileg.

Viszont én arra lennék kíváncsi hogy most töltöttem a 39 hetet elvileg de a méretei alapján csak 37 hetes és akkor most hogy számoljak? Mindenképp megkéne felelnie a méreteinek a 39 héten ha tényleg az vagyok, vagy már ilyenkor nem számít ? Volt valaki hasonló helyzetben?



2020. nov. 25. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ebben a magzati korban már jelentős méretbeli eltérések lehetnek a babák között, tehát nem kell megfelelnie. Hiszen születhet baba 3 kiló körüli és 4 kiló feletti súllyal is. Szóval szerintem 39 hetesnek számít, csak éppen kicsi baba.
2020. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) nagyon para mami vagyok ilyenkor mindig azt gondolom hogy nem fejlődik megfelelően a babám és hogy az orvos elszámol pedig mondja is hogy minden rendben van a babával csak a méretei nem felelnek meg a terhességi kornak de ezzel soha nem nyugszom meg mert a körülöttem lévők akik már megszültek ilyen problémajuk nem volt hogy mindig egy héttel kisebbnek mondták a babájukat mint amennyivel vizsgálatra mentek :)
2020. nov. 25. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, jól írta az első, és nekem is az átlagnál kisebb volt a nagyobb fiam mar a vége felé, meg születéskor is.

(Egyébként ezt behozta az első fél évben.)

2020. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam, köszönöm a válaszokat 😊
2020. nov. 25. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egyformák, és ha nem kapott az uh orvos a szívéhez, nincs baj. Amúgy meg ha kóros lenne az eltérés vizsgálnák a méhlepény érését.
2020. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!