Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert igy szamoljak a terhesse...

Miert igy szamoljak a terhesseget?

Figyelt kérdés

Az utolso menzes elso napjatol? Miert az elso?

Pl. Nekem 9. En volt. Ovulaciom kb 29-1. Kozott...


Es tortent 25. En egy olyan dolog amire azt mondom hogy akkor eshettem teherbe. Ha igy van akkor tobb mint 2 hettel jon a baba mint ahogy ki irtak



2020. nov. 8. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván ők se gondolják, hogy a mensid első napján fogant, szóval az a kb két hét bele van kalkulálva. De mivel nem mindig pont két hét, egy pár nap plusz/minusz tényleg lehet benne.


Gondolom hagyományból csinálják így, mert nem volt mindig ultrahang, amivel az embrió méretét ellenőrizni tudták volna, szóval ez volt az egyetlen biztos viszonyítái alap.

2020. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt mert az a legegyèrtelműbb. Mensi utolsò napja nem annyira fix, hogy mikor csak kicsit barnàzol/vèrzel, azt szàmold-e.
2020. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert kb bármikor ovulalhatsz akar "soron kivul" is, ahhoz nem lehet viszonyítani. A menstruáció első napja valamivel biztosabb eredményt ad, bár az sem konkrét, hiszen nem mindenki menstruál óramű rendszerben
2020. nov. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "normális"/átlagos, hogy a 14 napon ovulál valaki és a terhességi abban a ciklusban jön létre, aminek az első napja a utolsó menstruáció. De ezt kb csak az első pár vizsgálatkor számolják így és utána már a kutyát se érdekel. Nekem a 24. napon fogant, így méret szerinti korral számolnak és kész.
2020. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem azota is ez van amit az elejen telon keresztul elmondtam nekik... semmit nem valtozott azota. 7. Honapba vagyok mar
2020. nov. 9. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!