Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit javasoltok alvászavar...

Mit javasoltok alvászavar ellen? Milyen gyógynövény tea vált be nektek, ami esetleg a feszültséget is oldja?

Figyelt kérdés
Lassan vége az első trimeszternek, de még mindig rosszul alszom, és már kezdek depresszióssá válni a fáradtságtól. Ezen a héten volt végre ismét két jó éjszakám, azt hittem végre elmúlik az egész, de mára megint nagyon kimerülten ébredtem.

2020. nov. 26. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az első trimeszterben nagyon rossz alvó voltam, a másodikban megjavult.

A datif pc neo, amit lehet amúgy szedni (régi neve sedatif pc), de én kibírtam nélküle, esetleg ezt megpróbálhatod.

2020. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a citromfű teát is megpróbálhatod.
2020. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem a citromfű tea segített sokat.
2020. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a citromfű teát ajánlom.
2020. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Citromfű teát javasolták nekem de nem segített. Attól neked még beválhat.
2020. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem citromfű tea szokott segíteni.Lefekvés előtt 30 perccel el kortyolni, lehetőleg ízesítés nélkül és nem használva fémszűrőt és fémkanalat. Kellemesen lehet tőle el aludni,az ember ne egye túl magát lefekvés előtt,ne egyen édességet, üdítőt,kávét, más teát.
2020. nov. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!