Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki Betadine...

Használt valaki Betadine hüvelykúpot terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Először a kora 16. héten használtam 3 db Betadine hüvelykúpot az orvosom tanácsára (5 helyett), halványsárga, szagtalan hüvelyi folyásra, viszketés nincs. Elolvastam a leírást, kicsit elborzasztott, hogy mit okozhat a babánál, ezért ezt a három darabot úgy használtam, hogy a végüket kicsit levágtam, illetve a vastag részükből is faragtam kicsit, hogy ne legyen olyan nagy. Legközelebb a 17. hét végén használtam ugyanígy 1 darabot. Ez a mennyiség okozhatott bármilyen magzati károsodást? Annyifélét lehet olvasni erről, kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat, ha használtátok ezt. Köszönöm.
2010. aug. 11. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz tőle!Én sokat használtam végig mert volt egy méhszáj polipom amit ezzel kellett fertőtlenítenem nehogy begyulladjon!
2010. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos nekem is van méhszájpolipom is. Mit jelent az, hogy sokat használtad?
2010. aug. 11. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
2 havonta 5-öt! Ha begyullad a polyp a méhszájadon és körülötte az vetélést okozhat!A kúp nem fog ártani a babának ne félj!:)
2010. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt még elárulod, hogy ez a kéthavonta 5 darab ez az egész terhességed alatt az elejétől a végéig volt? Megszületett már a bébi?
2010. aug. 11. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
7 hónaposan levált a polyp utána már nem kellett!:) Igen megszületett 2 és fél éves kislány és makk egészséges!:)
2010. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Szuper, köszönöm szépen a válaszaidat, akkor megnyugodtam.
2010. aug. 11. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!