Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki terhesség...

Használt valaki terhesség alatt patikában készített borax-glicerines hüvelykúpot hüvelygombára?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok, sajnos engem is utolért a gomba :-(. Már túlvagyok egy Mikogal és egy Canesten hüvelykúp kúrán, de még mindig jelen van. Az orvosom boraxos patikai kúpot írt fel, aminek ugye nincs betegtájékoztatója, így elolvasni sem tudom terhesség alatt használható-e. Megbízom az orvosomban, csak tájékozódni szeretnék, hogy más használta-e terhesség alatt. Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 9. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én használtam, terhesen és nem terhesen is) és nagyon jó volt. Az én orvosom nem is adja a kismamáinak a Canesten, Candibebe, stb kúpokat, hanem szinte csak a boraxosat. Egész terhesség alatt használtam heti 1 kúpot megelőzés céljából.

Remélem, Neked is használni fog!

2010. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Candibebe = Candibene :-)
2010. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Esetleg valaki más?

2010. máj. 9. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is használtam. 3 canestenkúra után. A tüneteket enyhítette, de meg nem gyógyultam. 1 hét múlva a Klion kúp már használt.

Sajnos én sem szabadulok a gombától, 4 hetes korom óta üldöz...

37 h km

2010. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én borax-glicerines oldatot használok,ha előjön a gomba!Sajnos már nem egyszer volt!Szerintem nincs sok különbség az oldat és a kúp között és nyugodtan lehet használni,teljesen ártalmatlan és be is szokott válni!Bár megmondom őszintén ha már kétféle kúrán túl vagy lehet hogy ez már nem fog segíteni:(((Nem túl erős szer!!!Nekem ami ezek után használt a Pimafucin kúp volt,de az is csak ideig óráig:(((Most kaptam egy Micosyst gino nevű kapszulát ,ez egy szem bogyó és szájon át kell bevenni és egy hétig hat a hüvely falán!Úgy néz ki ez most beválik:)))!!!!Jobbulást Neked!!!Üdv:30 hetes kismami
2010. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, igen.

27 hetes voltam amikor mondta a dokim, h heveny hüvelyfertőzésem van, és ezt írta fel.

Elmúlt.

Most 33 hetes vagyok(és tele a bugyrom ezzel, mert soha semmi bajom nem volt még) és újra előjött, és megint egy hét kúra, és amúgy heti egy megelőzés céljából.

Biztos, h jobb, mint a canesten és barátai.

Kitartást!

2010. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Úgy látszik ahány doki annyi szokás, nekem azt mondta szájon át szedhetőt nem írhat fel. Azt is mondta, hogy ezt a terhesség alatt nem fogjuk tudni teljesen kiirtani, pont amiatt, hogy csak lokális szereket használhat az ember. A bórax ezer éves szer, ezért én is gondolom, hogy veszélytelen. Nekem is tele már a púpom a gombával...szerencsére semmi tünetem nincs, ami meglepő mert korábbi gombafertőzéseim alkalmával a falat kapartam, na ez nem hiányzik! Mindenkinek jobbulást aki küzd vele!
2010. máj. 10. 07:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

22:03as vagyok, nekem azt mondta a dokim, h van szájon át szedhető, és ha súlyos a dolog, fel is ír, de csak ha súlyos.

Ja-ja, majd ha kibújik, elmúlik.:D

Mondta is a dokim, h nyugodjak meg, ez teljesen hormonális, mert tök kiakadtam, zuhizok, nem is vagyunk úgy együtt, pamut alsót hordok, és mégis. Utálom! :D

Kitartást! :D

2010. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!