Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rossz ez a labor?...

Nagyon rossz ez a labor? Cukor mitől lehet ilyen?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 27. 15:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem azt mondta az orvosom hogy terhesen eleve vannak eltérések, a vérvételi eredményeket pedig általában az általános értékekkel vetik össze.

Tehát ha pl neked van egy pl neutrofil értéked 72,9 és a norma a max 71,1 az nem a világ vége, nem sokkal tér el.


Majd a doki elmagyarázza, kérdezz meg tőle mindent nyugodtan! szerintem ez nem gáz eredmény, bár nekem hasonló cukornál meg kellett ismetelnem, de én be is ájultam, viszont hiszem hogy a vér látványa miatt..

2020. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én nem voltam abszolút rosszul, de a 2 órában kénytelen voltam egy csomót mászkálni, 4 órát aludtam csak stb...
2020. nov. 27. 15:31
 3/27 anonim ***** válasza:
16%

Az teljesen rendben van, én is sétálgattam, meg én baromi éhes is voltam abban az időszakban, kB nonstop korgott a gyomrom.


Ne aggódj ezek nem olyan értékek ami miatt aggódni kell

2020. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Granulocita magas

Vörösvértest kevés

Hemoglobin kevés

Hematokrit kevés

MPV kevés

Trombocita kevés


Ezek miatt sem?

2020. nov. 27. 15:37
 5/27 Derjaderja ***** válasza:
39%

Meg kellene ismételni a cukorterhelést, úgy, hogy 60 perces cukor, esetleg 0,60,120 perces inzulinértéket is mérnek.

Magasabb inzulin okozhatta, hogy leesett a 120 perces, de ezt megelőzhette egy magas cukor is, amire így reagált a szervezet.

Mindenképp szénhidrátanyagcsere-zavar, de hogy cukorbeteg vagy-e most, vagy leszel-e a terhesség során, azt nem lehet tudni ebből.

Amúgy itt ülni kell a 2 órát, mozgás meghamisítja az eredményt.

Mindenképp érdemes diétát tartani, dietetikust megkérdezni, hogy hàny gramm szénhidrátot javasol, de a napi 5x-i étkezésre elosztás, reggel, dèlben, este lassú, tízóraira és uzsira lassú+gyors szénhidrát időzítése lenne szerintem jó, hogy ne legyen ingadozás.

2020. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Derjaderja ***** válasza:
Trombocita jó volt, enyhe vérszegénység oka lehet a vér "hígulása", ami normális, de vasat is jó lenne nézni.
2020. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Direkt elmondják, hogy TILOS sétálgatni és egy helyben kell ülni. Ez így kuka. Újra kene terhelni.
2020. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem hogy elmondták, hanem KIZAVARTAK. Nem az én hibám, én tisztában vagyok vele. A vírus miatt nem tartózkodhat bent senki, csak akitől a vért veszik. Így elsétáltam a buszhoz, hazamentem stb.
2020. nov. 27. 18:39
 9/27 anonim ***** válasza:
En elhiszem. Csak így semmi értelme. 🤷🏼‍♀️ Mintha meg se csináltad volna. Teljesen irreleváns az eredmény.
2020. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akkor előfordulhat, hogy nincs is semmi gond?
2020. nov. 27. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!