Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam meg az AFP eredménye...

Ma kaptam meg az AFP eredményemet és 53,90 ng/ml a 16. héten, ez most nagyon rossz az átagoshoz képest?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 0,56 lett... engem felküldtek debrecenbe, de minden rendbe találtak 1. nap uh, vérvétel következő héten mehettem is a véreredményért ami tökéletes lett!
2013. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy 8-80-ig normális.Első neked meg MoMban van megadva az érték.Van ahol az alsó határ 0,5 szóval nem gáz vagyis nem kell félni ha a genetikai uh adatok jók voltak.
2013. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az AFP igencsak megbízhatatlan vizsgálat, az esetek jelentős részében csal, mert nagyon nehéz eltalálni a tökéletes időpontot. Nekünk mázlink volt, pont jó volt az eredmény, de mondta a védőnő is (illetve sok ismerős, és rokon is), hogyha nem jó az eredmény, ne is aggódjak, mert arányaiban mérve 3 mérésből 2 negatív eredményt hoz ki, és abból a 2-ből is nagyon-nagyon ritka, hogy valóban probléma legyen. Állítólag fiúknál és ikreknél különösen megbízhatatlan az eredmény.

Ha csináltál 12. heti kombinált tesztet és az jó lett, akkor az felülbírálja az AFP eredményét. Egyébként a MoM értéket szokták figyelni, az a lényeg. Ha a keresőbe beírod, akkor lehet is találni oldalakat, ahol kiadják mi a "jó eredmény". Nem tudom így fejből, hogy a tied jónak számít-e, vagy sem, de ha netán nem, én nagyon nem aggódnék miatta.


24 hkm

2013. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 51,5 ng/ml volt, az orvos és a védőnő szerint is jó volt az eredmény. Azóta már megszületett az egészséges kislányom. Már egy éves, nagyon ügyes mozgásban, már elkezdett járni, és több szót is mond. Nyugi, semmi gond!
2013. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!