Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek, hogy ne legyek...

Mit egyek, hogy ne legyek félóránként farkaséhes? Hiába rágok zöldségeket, gyümölcsöt, kis idő eltelik és már megint kopog a szemem.

Figyelt kérdés
12 hetes múltam,és már 9kg plusszom van, veszélyeztetett vagyok, ezért nem sokat mozoghatok.
2008. nov. 30. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Probalj inni minel tobbet, literszam!!!

Attol csak a wc-re kell majd jarnod, de ha ugyis otthon vagy, akkor ok.

Igyal vizet, teakat es ezzel telitodik a pocid.

A csipegetes rossabb, mintha rendesen ennel.

Probalj enni tobbszor kisebb adagot, es tenyleg igyal sokat. Ez a 9 kg szerintem nagyon sok.

2008. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az új módszerem amelett hogy többször eszek keveset, hogy egy energiabombás szendót eszek de abban aztán minden van:barna közepes kifliben:saláta, paradicsom vagy apprika, sajt, gépsonka.És nagyon lassan eszem meg élvezve minden falatot.Utána egy nagy pohár gyümölcslé.És emellett egész nap tényleg sok folyadék meg én mentolos rágot eszek igaz a rossz szájíz miatt de nem is vagyok annyit éhes.Mondjuk hozzáteszem félidős vagyok már eddig fogytam 6 kg-ot és visszajött egy és nem vagyok veszélyeztetett, csak épp én is a folxtonos éhségtől szenvedek.
2008. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó vagyok, bocsi a hibákért, remélem érthető volt azért, persze a szendvics nem egész napos csak amikor nagyon éhes vagyok például délután még nem vacsora időben.
2008. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!
2008. nov. 30. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcstől azért leszel éhes, mert a legtöbb gyümi rengeteg savat csinál és ilyenkor a szervezet igényli, hogy lekösd valamivel. Nekem a corn flakes bejött, 1,5%-os tejjel (ami nem annyira hizlal) ettem és negyedórával miután megettem, jó kis teltségérzetem lett. De a párolt zöldség se rossz, mondjuk egy zsömlével vagy kiflivel (ez csak 130 kalória plusz a zöldség, ami ugye szinte semmi). 38 hetes
2008. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12 het alatt szedtel fel 9 kilot? Ha igen, akkor az tenyleg sok. Figyelj jobban oda az etkezesre! (En is a terhesseg elejen jarok, ramjott kb 9 kilom, azota figyelek oda). Reggelire egyel barna kenyeret+ neha tojas (telit) + zoldseg. Tizoraira gyumolcs. Ebedre fozz valami zoldseglevest, igy a masodikbol kevesebbet fogsz enni (foleg ha valami tesztafele). Delutan gyumi vagy joghurt. Vacsira meg egyel a maradek levesbol. Vacsorara mar inkabb ne egyel kenyeret, tesztat, krumplit.

Az edessegevest csokkentsd! En ebed utan szoktam egy kiskocka csokit enni, de nem egy tablat!

2008. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából azt kéne tudni, hogy mi az ami téged hizlal. Mert minden nő mástól hízik. Én pl. a húsételektől (főleg ha főttek). Édességet kilószámra ehetek, meg se látszik rajtam. Van akit a pékáruk hizlalnak, némelyeket meg a tejtermékek. A lényeg: a téged hizlaló kajákat inkább a délelőtti órákban edd (ekkor a leggyorsabb az anyagcsere), estére már ne egyél hizlalót. Ja, és minden étkezés KÖZBEN folyamatosan igyál folyadékot (legjobb az ásványvíz), így gyorsabban megemészted, ugyanakkor jobban eltelít. Ha kaja közben nem iszol egy kortyot se, utána viszont ledöntöd a pohár innivalót, akkor sokkal nagyobb az esélyed arra, hogy plusz kilókat szedjél fel. :) Amúgy én is mindkét terhesség alatt főleg az első harmadban híztam, az utolsóban szinte semmit. Most vagyok 38 hetes és több mint egy hónapja megálltam a 15 kg plusznál, pedig a babám szépen növekszik.
2008. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!