Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második babámat várom, de...

A második babámat várom, de ez sokkal másabb mint az első folyamatosan a zöldségeket meg gyümölcsöt ennék, legfőképpen sárgarépát. Nem árt ez a sok zöldség a a babának?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan, dehogy árt!Örülj neki, hogy ilyen sok vitamint meg tudsz enni!Max. a terhesvitamint/ha szedsz/2 naponta vedd be!

26h km

2010. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még csak 1babás vagyok, így nem tudom, hogy normális-e, de mikor babásodtam, Én is iszonyat mennyiségű répát, és almát ettem meg, főleg a második trimesztertől...

A babámnak gyönyörű bőre lett, mindenki megjegyzik, lehet ettől.

Egyed csak nyugodtan! :-)

Boldog babavárást!

2010. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyanigy vagyok ,mint te!foleg a salatakat es az almat kivanom,mig az elsonel a csokiert vesztem meg(23kg lett az eredmenye)!orulj neki!

boldog babasodast!

2010. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TKI Ibolya ***** válasza:

Nem értelek? Mindenhol azt írják egyenek a várandós anyák sok zöldséget és gyümölcsöt mert az jó neki és a babának is.

Te meg ez miatt aggódsz? Én a harmadik babámat várom és sajnos hónapokig nem ment le a torkomon egy falat zöldség és gyümölcs sem mert visszafordult.

Úgy hogy ne aggódj egyél, amennyi beléd fér!Legalább a súlyodat is könnyebben tudod tartani és nem hízol feleslegesen!


28hkm

2010. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!