Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismami vagyok. Ti...

5 hetes kismami vagyok. Ti mit rágcsáltatok ha nagyon enni kellett valamit, hogy ne hízzatok el már az elején?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmit, mert 0 étvágyam volt a 17.hétig.
2020. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De jó neked😊
2020. dec. 2. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem volt jó hidd el😅 a víz is visszajött.

Ne változtass az étkezéseden és főleg ne nassolj,szénhidrát és cukor alattomos.

2020. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért, máris kívánósabb vagy? Nekem ez csak a több havi hányingeres kiéheztetés után jött el.. Étkezz egészségesen, gyakrabban kevesebbet, sok zöldség és gyümölcs. Illetve mozogj és nem lesz semmi gond.
2020. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Magvak,gyumolcs,esetleg aszaltgyumi?
2020. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok. Igen sajnos farkas éhség szokott rámjönni...
2020. dec. 2. 15:14
 7/14 anonim ***** válasza:
6.hettol 38.ig hanyinger🤪
2020. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmit, előtte sem rágcsáltam soha. Ha éhes voltam, ettem normálisan. Mármint, ha tudtam éppen, az első trimeszterben én is inkább annak örültem, ha nem láttam viszont a reggelimet. Egyébként nekem a rosszullétek a 6. héten kezdődtek, szóval még van időd nem azon aggódni, hogy ne hízz el- én a 16. hétre fogytam 5 kilót, pedig nem indítottam túlsúllyal a terhességet, és a 30. hétig stagnált is a súlyom.

Miután már tudtam enni normálisan, a "nasi" (vagyis a tízórai meg az uzsonna) jellemzően valami túrós-gyümölcsös-zabpelyhes kutyulék volt vagy csak simán gyümölcsök magvakkal. Néha sütöttem valami sütit és azt ettem. GDM-es voltam, szóval számolnom kellett a szénhidrátokat, a kalóriára annyira nem figyeltem, de örültem neki, ha ez összejött.


Az, hogy mennyit hízol a terhesség alatt főképp genetika. Egyél ugyanúgy, mint eddig, hacsak nem vagy terhességi cukros vagy bármi betegséged nincs, semmi okod változtatni az étrendeden. Nem kell kettő helyett enni, de nem is most kell nekiállnod fogyókúrázni.

2020. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a szuper hozzászólásokat🤗🤗🤗
2020. dec. 2. 15:46
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én töménytelen mennyiségű paradicsomot ettem 😂 koktél paradicsom, sárga paradicsom, fürtös paradicsom...mindegy volt milyen csak sok legyen és édes. Azon kívül sok gyümölcsöt. Főleg dinnyét és szőlőt mikor a szezonja volt.
2020. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!