Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hízás a második trimeszterben....

Hízás a második trimeszterben. Ki mennyit hízott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 15 hetes, és eddig egy dekát nem híztam, sőt. És az utóbbi pár hétben 1,5, lassan 2 kg-t híztam. Nem sok ez egy kicsit ilyen korán? Tapasztalatok?
2010. aug. 11. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! én a 15.héttől a 27.hétig 10 kilót híztam, mondjuk bőven rámfért :-) szerintem nem sok amennyit híztál, nem sokára nálad is még jobban beindul a hízás dolog ahogy beindul a baba növekedése is :-)

Boldog Babavárást!

2010. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én még nem híztam semmit. 16 hetes vagyok.
2010. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia! 11 hetes vagyok es 9 kilot hiztam! :)
2010. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, 10 kilót híztam, de azt a 24. héttől.
2010. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

24hetes vagyok és 3kgot híztam

Alkat kérdése is, ne aggódj szerintem normális. Én a sajátomat keveslem, de nincs plusz étvágyam.A csoki is heti egyszer, előtte meg mindennap ettem. :)

Szép babavárást kívánok!

2010. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak a második trimeszterben híztam, de akkor kb 15 kg. a harmadik trimeszterben fél kilót összesen.
2010. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok és eddig 3 kg-t fogytam (az első hetekben), hízás még semmi, pedig jó nagy pocakom van. A nagyobbik kisfiammal is csak összesen 2 kg-t híztam, pedig túlsúllyal kezdtem mindkét terhességet. Szóval ez szerintem egyénfüggő. A te hízásod szerintem teljesen normális.
2010. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok és eddig 9kiló jött fel. Nekem is a második trimeszterben jöttek a kilók...a 15.hétig 30 dkg-ot szedtem fel.
2010. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a 14. hétig egy dekát sem szedtem fel, de a 14-től a 28-ig hétig úgy feljött 10 kg, hogy követni se lehetett.Pedig egyetlen percig nem zabáltam, nem ettem kettő helyett.Talán egy tízóraival ettem többet, és vacsorára egy picit többet.Az is igaz, hogy az édességeket kívántam a kislányommal:csoki, süti.( engedtem a kísértésnek, de ésszerű határok között) 50 kilósan kezdtem a terhességet, várható volt a sok hízás.Nekem inkább csak az volt a bajom, hogy olyan hirtelen jött fel..
2010. aug. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nem is aggódom mostmár:) Azért én reménykedtem benne, hogy nem fogok hízni, főleg nem ilyen hamar kezdem majd. A húgom is összevissz 7-8 kg-t hízott az utolsó trimeszterben, és az le is ment róla egyből szülés után. Mondjuk, ő az utolsó pár hónapban szénhidrát diétán volt.

Mindegy, nem én vagyok most a lényeg:)

Meg nekem azért is furcsa ez a hízás, mert én nem is eszem többet. Max. eddig vigyáztam az édességgel és most megengedek magamnak hetente 1-2 fagyit:)

2010. aug. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!