Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki a...

Van itt olyan kismama aki a második trimeszterben is sokszor gyengének érzi magát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én ma vagyok 20 hetes de sokszor egy kevés séta után is szédülök és gyengének érzem magam émelyegni kezdek! Szinte csak az ágyban fekve jó! De nem pihenhetek 0-24órában.

Fáj a fejem is mostanában meg alacsony a vérnyomásom és szinte mindig kis sápadtka vagyok! Kicsit vérszegény is vagyok de annyira nem hogy szednem kelljen rá vasat.

Lehetséges hogy a kisborsóm ennyire elszívná az energiámat?

Járt már valaki így!?


első baba

20 hkm


2011. okt. 15. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kb. így érzem magam. Állandóan aludnék és pihennék. A sétálás gondolatától rosszul leszek, ha sokáig állok elkezdek gyengülni és szédelegni. Nem tudom miért van ez, de remélem hamarosan elmúlik! Boldog Babavárást és Jó Egészséget!


24+2 hkm

2011. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ilyen gyenge!

Persze nem örülök hogy Te is így érzed magad!

Hát reméljük hamar elmúlik!


Boldog babavárást neked is!

2011. okt. 15. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! Sőt még szuszogni is szoktam, ha valamit sokáig csinálok, sokáig állok, pedig nem is híztam még!

Én is állandóan ülnék, néha még pisilni is lusta vagyok felkelni.

Engem legjobban a zuhanyzás ami kimerít,(max 5 percig zuhanyzok) van hogy annyira, hogy már úgy meg sem tudok törölközni, hogy ne üljek le előtte a kád szélére pihenni kicsit.Például zuhanyzás után egyből a fogmosás se fér már bele, mert elfáradok!

Szintén első baba, kis energiavámpír :)


21 hkm

2011. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen! Megértelek! Nekem is néha egy mosogatás is pulzust emel!

Hihetetlen mennyi energiát elszívnak a kisbabyk!

De nem baj mert megéri!


Boldog babavárást!

2011. okt. 15. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:

én a 3. Babámat várom, de egyik sem volt ilyen terhesség mint ez. Mosrt vettünk házat ahova még e hónap végén be szeretnénk költözni és rengeteg munka van vele, de egyszerűen még a mindennapi teendőket sem tudom elvégezni, mert 2-3 óra muinka után úgyérzem magam mint akit agyonvertek. Most már ott tartok, hogy éjszaka is csak max 4 órát alszok, mert mire elaludnék, irány pisilni.

26 hetes

2011. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az első babámmal a második trimeszterben éreztem magam a legjobban! Szuper volt.

Már nem volt meg a reggeli rosszul lét és a sok aggüdás is alább hagyott, de a hasam még nem volt óriási.


Most a másodikat várom, és vártam ugyan ezt,hoyg majd jobb lesz - mert az elsőben most reggeltől estig álmos voltam, alacsony a vérnyomásom is.

Bátran állíthatom,hoyg pocsékabbul vagyok mint az első trimeszterben, gyenge és folyton kipurcanok. Pl felseprem a nappalit meg felmosok és már úgy érzem maratont futottam. A hasam is óriási, az elsővel ilyen hassal már szülni mentem....

2011. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szedek vasat, pedig határértéken felül van a hemoglobinom. Nekem már a 12. héttől kellett szedni napi egyet, már kettőt, mert kicsit csökkent. Szerintem erre kérdezz rá a dokinal! Mert megelőzésére is jó. Persze ettől függetlenül értem, érzem én is miről beszélsz. :)

Boldog babavarast!

2011. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom nem vagyok egyedül!

Akkor mindenkinek sok erőt!! :)


Boldog babavárást és könnyű szülést!

2011. okt. 16. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!