Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a második...

Normális, hogy a második trimeszterben ennyire aluszékony vagyok?

Figyelt kérdés

Még van időm bőven a harmadikig ezért is nem értem! Mások meg majd kiugranak a bőrükből annyi energiájuk van!


22+4 hkm


2011. okt. 3. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden terhesség egyforma. Attól, mert most fáradtabb vagy, nem azt jelenti, hogy ebben a trimeszterben, vagy akár a terhességed végéig az is maradsz.
2011. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész terhességemet végig tudtam volna aludni, ha hagyják. Volt nap, amikor 8-kor keltem, aztán déltől 3-ig aludtam, és este 8-kor már leragadt a szemem.
2011. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én utolsó trimeszterben kezdtem el érezni a fáradékonyságot pár héten át. Akkor viszont, mint valami álomkóros... :D Felkeltem reggel, délig motoszkáltam és lefeküdtem aludni. Felkeltem délután, megnéztem a kedvenc filmem, aludtam estig. Este is felkeltem valami filmet megnézni, és aludtam tovább. Ennyiből álltak ki a napjaim.

Most pár héttel a szülés előtt megint kicsattanok az energiától.

37hkm

2011. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor hát alszom egy kicsit még :)
2011. okt. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!