Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet szedni a MAGNE B...

Meddig lehet szedni a MAGNE B 6-OT kismamának olvastam a neten hogy 35-36 hétig aztán abba kell hagyni mert nehezen fogok tágulni szülésnél de eddig senki nem mondta nekem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

ez hülyeség!én szedtem végig napi 2 szemet.38 hetesen szültem első babát és nagyon gyorsan kitágultam.

de ez az én példám.biztos tudnak ellenkezőt is írni.

biztos van köze egymáshoz a magne b6-nak és a tágulásnak?

2010. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is végig szedtem. A magnézium segít az izmok "karbantartásában". Szülés után is érdemes szedni, segít a regenerálódásban, javít a tej minőségén és nem utolsó sorban jót tesz az idegeknek. A dokim mg kutatással foglalkozott 10 évig, ő ajánlotta. Szóval sztem ez tévhit, hogy nem lehet szedni.
2010. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is rákérdeztem anno a dokimtl erre és azt mondta h ez hülyeség.de ennek ellenére nagyon nagyon lassan tágultam tehát lehet h van ennek valami alapja.
2010. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36. hétig abba kell hagyni, nekem ezt mondta a dokim. A 36. hét után már bármikor megszülethet a baba, szóval nyugodtan hagyd abba.
2010. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36.hét után azért nem lehet szedni, mert annyira ellazíthatja az izmokat/beleket/méhet, hogy nem érzed meg az igazi fájásokat.
2010. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a 35-36. hétig szedtem, 41 hét 3. napon szültem császárral, mert nem tágultam. Szóval időben abbahagytam és mégsem sikerült természetesen szülnöm. Szerintem nincs szoros összefüggés, de én a dokidra hallgatnék a helyedben!
2010. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat .
2010. aug. 12. 08:27
 8/8 anonim ***** válasza:

"annyira ellazíthatja az izmokat/beleket/méhet, hogy nem érzed meg az igazi fájásokat."


Hát azért ezzel vitatkoznék! Sztem még nem találták fel azt a szert, hogy az igazi fájásokat elnyomja:-)) A Mg-ot hatalmas dózisban kellene szedni ahhoz, hogy ilyen hatása legyen.

2010. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!