Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehe/szabad enni...

Terhesen lehe/szabad enni pick stalámit? Lehet ártalmas a babának?

Figyelt kérdés
35hetes
2020. dec. 5. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen hulye kerdest te jo eg. Mar mi a francert ne lehetne? XD
2020. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Én ettem, semmi baj nem volt belőle. Füstölt kolbászt nem ettem, csak sütve, de van aki azt is eszik.
2020. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

1es

Miért hülye? Ha nemespenészes a szalámi,az nem javasolt terhesen. Ahogy pl.a camambert sem,meg a csak füstölt cuccok.

Én sem mertem terhesen enni ezeket.

2020. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
De a nemespenész külsejét nem eszed meg, a camambert sajt más dolog. Ki ahogy érzi.
2020. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
A lisztéria baktérium miatt nem lehet lágy sajtokat illetve füstölt kolbászt enni nyersen, nem a penész miatt.
2020. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én ettem mindent amit megkívántam...sőt, különleges borokból is ittam 1-1 kortyot amikor bor kóstoláson voltam a férjemmel. Egy makk egészséges 3.5 kg-os szeretet gombócom született.
2020. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Száraz szalámit lehet enni, mint már előttem írták a lisztéria baktérium miatt nem lehet a füstölt (nyers) kolbászokat.
2020. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell azért annyira bedőlni ezeknek a tanácsoknak, hogy semmit nem lehet enni, semmit nem lehet sportolni, semmit nem lehet kitakarítani, mert vegyszer.... ezt defenzív medicinának hívják, valaha volt egy, akinek lehet hogy ettől volt baja, a jogi herce hurca miatt akkor inkább tiltják. Nem kell persze várandósság alatt gourmetskodni és nyers agyvelőt enni nyers tojással, de a füstölt árutól nem lesz semmi bajod alkalom adtán.
2020. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Mindegyik terhességemnél ettem, még camembert sajtot is. Semmi baj nem lett belőle.
2020. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem mert elég vastag és a közepe most sokkal pirosabb volt, tehát nem tudom mennyire járja át ilyenjor a fust így mennyire nyers?

Nekem ugy tűnt h a belseje mintha nyersebb lenne azért ez a kérdés !

2020. dec. 5. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!