Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » +++ Leukocyta a vizeletben....

+++ Leukocyta a vizeletben. Más is antibiotikumot kapott rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aksolint kaptam rá, amit három napig kell szednem. Nincs semmi tünetem, csak ez.

Nem okozok gondot, ha beveszem?


2020. dec. 5. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az orvos, aki felírta, dilettáns, itt gyakorin meg mindenki hozzáértő. Mégis mit gondolsz?
2020. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En kernek kontrollt. Nekemvorosvertestet talaltak benne. Mondta a nogyogyasz, hogy antibiotikum, aztan latta a fejem, es mondta, hogy akkor holnap jojjek be kontrollra, megnezi meg egyszer. Nekem sem volt tunetem. Ittam egy csomo vizet, es kozepsugaras vizeetet adtam le (tehat elotte kipisiltem egy keveset, es csak utana a poharba). Nem talaltak benne semmit...
2020. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem adott rá az orvos, mert rögtön utána (rá 2 nappal) volt egy másik vizeletvizsgálatom más miatt éa felhívtam, hogy hát ebben meg normális az érték. Valószínű hüvelyváladék került a mintába, elég erős a folyásom mióta babát várok.
2020. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem folyamatosan kijön azzal is, amivel nézi a védőnő. Többször rá nézettem vele és láttam, hogy az elszíneződött.
2020. dec. 6. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!