Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizelet leukocyta +2 lett a...

Vizelet leukocyta +2 lett a mai labor eredményen. Minden más negatív. Ez nagy gondot jelenthet? 20hkm

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A feherjevizeles gond, igen. Miert nem az orvost kerdezed??O erre nem mondott semmit? Nem mindegy mennyi a feherje benne, lehet csak bele kerult egy kis huvelyvaladek a mintaba. De ha nem, s az ismetlesen is feherjeurites lesz, akkor bizony sulyos gond is lehet pl preekampszia elojele.
2020. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy húgyúti fertőzésed van. Semmi komoly, igyál sokat, esetleg próbálj ki zsúrlót pl. Nem lesz a babával gond.
2020. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Ma tudok menni a házi orvoshoz délután, de a múltkor is azt mondta rá, hogy ez jó érték még.... engem már kezd idegesíteni. Kérjek tőle egy tenyésztést? Vagy ilyenkor rögtön antibiotikumot írnak?

2020. júl. 15. 07:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Közben voltam orvosnál, kérésemre csinál vizelet tenyésztést, de azt mondta nem ír fel semmi gyógyszert rá, mert a +2 még nem rossz. Hagyjam ennyiben a dolgot??
2020. júl. 15. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan. Amíg a nitrit negatív és nincsenek tüneteid nem csinálnék semmit. Tényleg csak teát innék és sok folyadékot.

Még ha ki is tenyészik valami, az sem jelenti feltétlenül, hogy antibiotikum. Tényleg csak akkor szednék antibiotikumot, ha kibírhatatlan tüneteim lennének, amiket nem szüntet meg a sok folyadék.

/2. voltam /

2020. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy :) megnyugodtam
2020. júl. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!