Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A többször előforduló barnás...

A többször előforduló barnás folyás normális?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok. Már volt egyszer barnás folyásom 3 héttel ezelőtt. Akkor MagneB6-ot kaptam és táppénzre küldtek, hogy pihenjek, ami meg is történt, és a probléma el is múlt. Ma azonban újra barnázást tapasztaltam, de nem fáj semmim és rosszul sem érzem magamat. Ez normális? Volt valaki ugyan így? Köszi
2007. dec. 18. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem beszélj az orvosodda,és ö mondja meg neked,hogy mi a hejzet.Szerintem nagy baj nincsen.Ne aggódj.Na´lam barnázás egyszer fordult elö a terhesség korai szakaszában,de elmúlt mindennélkül,e´s nem jött vissza.Pihenj sokat.Valaki azt mondja,hogy jelentheti a mensid idejét is.Számolj utánna,hátha ez történik.

35hetes kismama.

2007. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj baj nem lehet ha nem véres és nem görcsölsz nekem folyamatosan van nagyon minimális és az orvosom azt mondja 12hetes koromig is lehet majd lassan teljesen elmulik de orvos mindenképp nézen meg igy biztosabb neked is és a babának is szépp babvárást és szépp ünnepet
2007. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!