Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérek!! Mikor...

Segítséget kérek!! Mikor foganhatott a baba? 🙂

Figyelt kérdés
Figyeltem a ciklusomat, menses naptár appot használok. Utolso mensi október 15.. A ciklus 18.napján lett pozitív az Lh tesztem és kizárólag ezen az egy estén volt együttlét. A menses naptár 7 hét 3 naposak írt.. Tegnap voltam ultrahangon de szivhangot sem tudtunk hallgatni annyira picike volt, 1cm-es petezsák volt és benne *valami*. 6het 1 naposnak kalkulált. Mikor foganhatott? Lehet hogy hiába lokodott ki a petesejt a 19.ciklusnapon csak a 20,21.napon termékenyült meg? Hiszen a pete csak 24 óráig megtermékenyitheto. 🤔

2020. dec. 7. 07:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nov. 2-3
2020. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy így számolgatom, igen, kb. a nov.2.-i hét közepén lehetett a megtermékenyülés. Gratulálok!
2020. dec. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó! Nem tartozik ugyan a témába, de egyébként miért ahhoz gratuláni, ha valaki teherbe esik? Ezt sosem értettem. Arra még a neandervölgyiek is képesek voltak.
2020. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
3-as, a gratulálok egy kifejezés arra, hogy együtt örülsz a másikkal, örülsz a másik örömének, akár így ismeretlenül is. Mivel a kérdésből az jött le, hogy ez egy kívánt terhesség, gondoltam kifejezem, hogy együtt örülök vele. Sajnos manapság nem olyan egyszerű teherbe esni, mint ahogy az oldalon lévő, ezzel kapcsolatos kismillió kérdés is mutatja, és annyi negatív dolog van körülöttünk mostanában különben is. Hát ezért írtam, és így is gondolom.
2020. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Oktober vége-november elején estél teherbe
2020. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szia kedves 4-es!Teljesen figyelmen kívül kell hagyni az így megnyilvánuló embereket. Vagy az érzelmi világa ennyire szegényes, vagy szimplán egy fa tuskó 😄
2020. dec. 7. 10:41
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az 1cm-es petezsák benne pici "valamivel" 5 hét plusz 1-2-3 napos terhességnek felel meg. Vagy voltatok együtt akkor.is, vagy nem fejlődik rendesen az embrió.
2020. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
November 2-án voltunk együtt a 18.ciklusnapon mikor pozitív lh tesztet végeztem .Utána nem.
2020. dec. 7. 11:16
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb 5hetes terhesség lehet neked is!

Múlt hétenvoltam orvosnál. Kerek 5hetesen 10mm petezsákot látott benne szikholyaggal.

2020. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Reni 28 ***** válasza:
Szia! Én 9 hetesen mentem dokihoz, de az embrió csak 7 hetes volt
2020. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!