Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó távozása túl korán??

Nyákdugó távozása túl korán??

Figyelt kérdés
33 hetes kismama vagyok és távozott a nyákdugóm egy része. Az orvos azt mondta hogy ez nem jelenti azt hogy be fog indulni a szülés mert lehet csak azért távozott mert pont egy hete vizsgáltak ott lent alul és lehet ezért távozott egy része. Azt is mondta hogy így is simán kihúzhatom még hetekig. Van itt valaki akinek ilyen korán távozott mégis még hetekig kihúzta "egyben"?
2020. dec. 8. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tapasztalatom nincsen benne, de itt nagyon sokaknál látom, hogy hasonló idősen megy el a nyákdugó, szerintem nem lesz gond :)

2020. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31 hetes voltam mikor 1 kicsi darab távozott, 38 hetesen megint 1 darab végül 39+3 indult a szülés.
2020. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21 hetes voltam,mikor mehnyakpolip tavozott,magaval rantva az egeszet. Tenyernyi nyakdugo maradt a wc ben. Onnantol nyitva volt a nyakcsatorna es belso mehszaj. Vegigfekudtem a 38.hetig. Kb 34.hetre epult vissza,ujraepult. Onnantol zart lettem. 40+6nal szultem.
2020. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!