Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
53 napja volt a legutóbbi menstruációm első napja, a párommal mindig használtunk óvszert és ki is húzta mindig mielőtt elment. Májusban álltam le a fogamzásgátló tablettával, előtte is elég rendszertelen volt a ciklusom, lehet hogy azóta sem állt be és ezért késik most?

2020. dec. 9. 05:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy terhes vagy. Ha fogamzásgátló előtt is rendszertelen volt, nem ártana kivizsgáltatnod magad nincs e hormon gond.
2020. dec. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"előtte is elég rendszertelen volt a ciklusom, lehet hogy azóta sem állt be és ezért késik most?"


Igen,simán lehetséges.

De ahogy az #1 is írja,ki kellene vizsgáltatnid magadat,hisz nem normális az ilyen mértékben rendszertelen menstruáció.

2020. dec. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csinálsz egy tesztet? Mi honnan tudjuk szerinted?!

Az esély megvan rá 🤦‍♀️

2020. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!