Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek se akar a párotok...

Veletek se akar a párotok szexelni a baba "miatt"?

Figyelt kérdés

Sziasztok csajok!


3. trimeszterbe vagyok,de eddig is alig volt szex a férjemmel,mert félti a babát.Legalábbis erre hivatkozik. Nekem rosszul esik,mert én meg jobban kívánom,mint előtte. Legutóbb mondjuk tényleg nem esett jól,mert utána görcsöltem jó ideig,de amúgy nem jellemző.Egyszeri eset volt orgazmus után.

Nektek is ilyen a párotok?


2020. dec. 10. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Az én párom nem ilyen, de nálunk meg nekem nem jó a szex meg a libidóm is a béka feneke alatt van. Heti 1-2 van, de már kényelmetlen mindenhogy, most meg a derekam is becsípődött, nem tudom mikor lesz szex így.
2020. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem az enyém szexelt volna de nekem egész terhesseg alatt fájt.
2020. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom sem nagyon akart. Féltette és nem tudott elvonazkoztatni, hogy bent van egy baba :) Szülés után már minden oké, de én is agyaltam akkor rajta és azért rossz volt nagyon..
2020. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk inkább fordítva van. Ő akarna, én nem igazán. Ugyan, zárt a méhszáj teljesen, de mégsem akarom, hogy vmi baj legyen.
2020. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem


Viszont nekem is a libidóm a béka segge alatt volt a legtöbb esetben.

2020. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Az én férjem sem akar. Mióta érezte rugdosni, azóta túlságosan félti a kislányt. Mondjuk nekem is nehéz már ekkora hassal meg egy ideje nehezebben lazítom el magam, gátlásos vagyok, mióta pocakom van. Irigylem azokat, akik végig szexelnek gond nélkül.
2020. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk őt is zavarta és nekem se volt libidom.


De ja, nagyon frusztrálta a hasam, meg hogy mocorog bent a baba

2020. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se akarta, és nekem se volt kellemes. Ez mind 2 gyereknél így volt, de szülés után vissza állt a rend
2020. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi csajok.Remélem nálunk is így lesz :)
2020. dec. 10. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont a terhességek idején virágzott a szexuális életünk🤭három gyerkőcünk van, mindhárom terhességek alatt tomboltak a hormonjaim, folyton kívántam a szexet, a férjem pedig nagyon "meghálálta" ezt. Aztán a babák születése utáni egy év mindháromszor ínségesebb időszak volt szex terén, amíg nagyon intenzíven szoptattam, addig szunnyadtak a hormonjaim. Utána helyreállt minden. De a várandós szex feledhetetlen volt.
2020. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!