Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon lesz ebből baba? Ez még...

Vajon lesz ebből baba? Ez még normális 5+4naposan?

Figyelt kérdés
Voltam szombaton uhn mivel szúrt az oldalam,hogy kizárjuk a méhen kívülit. 4+6naposan petezsák kettős kontúrt láttak viszonylag homályos kép volt. Kérték a héten menjek újra. Ma voltam petezsák jól látjató és elvileg van valami embrió kezdemény fent amit én csak erős jóindulattal tudok annak nevezni, azt mondta a doki "az a szöszmösz ott fent" Tehát akár üres is lehet,ha úgy nézzük, lehet csak meg akart nyugtatni:( mert jövő hétre visszahívott,hoy mindenképp menjek. Szívhang még nincs. A doki azt mondta lehet később fogant. Ma vagyok 5+4napos lehet ennyire korai volt? Vagy elengedhetem a karácsonyi ajándék bejelentését és lehet üres petezsák :( 3. Baba lenne és nagyon várnánk :)

2020. dec. 10. 12:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Akar baba,akar nem, bejelentessel en meg mindenkepp varnek,max ferjemnek mondanam el,senki masnak.
2020. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Még borzasztó korán mentél. Én 6+1-nél voltam, és akkor se volt még szívhang, csak sejthető. Nekem azt mondta az orvos, két héttel később menjek vissza.
2020. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem akarom bejelenteni dec 24 ig :) az elso kettot rogton tudtak a teszt utan a nagyszulok dedszulok :) a "nagy csaladnak" nem akarom elmondani, mert 12.hétig,meg úgy manapság már minden lehet. Férjem tudja egyertelmu :)
2020. dec. 10. 12:33
 4/23 A kérdező kommentje:
Az a baj 4 eve voltam utoljara terhes tokre elfelejtettem,hogy mi a normalis meret ilyenkor :) viszont en orvosi ló vagyok velem minden egészségügyi nyavaja elofordulhat sajnos. Koszonom a valaszotokat
2020. dec. 10. 12:35
 5/23 anonim ***** válasza:
5+0-n nekem csak petezsák volt, és erősen bandzsítva, erőltetve bele lehetett látni, hogy talán van szikhólyag, de szörnyen halvány volt. 7+0-nál 9,5 mm-es embrió volt szívhanggal, mellette szikhólyag. Az elején kb. napi 1 mm-t nő az embrió, szóval 5+4-nél még tényleg nem gáz, ha nem látszik. Pláne, ha kicsit öregebb, ócskább az uh is.
2020. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Még akkoris korai bejelentés karácsonykor🙈Én még várnék vele mindenkép.Biztos nagy öröm lenne így ünnepekre,de inkáv várj😊
2020. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a a válaszokat!

6os valaszoló, az Anyukám olyan,hogy nem merek kb ránézni meg telefonálni vele 2 hete mert ha pihenek kerdezi baj van? Meg ha beszelgetek vele onkenytelenul kb mosolyognom kellene es muszaj ilyen full komor arcot vagjak. Szerinted meddig tudnám titkolni?:D 4 kmre lakik tolem :D csodalom,hogy eddig nem jött rá😅 mert tudja,hogy tervezünk 3.at

2020. dec. 10. 13:53
 8/23 anonim ***** válasza:

6os vagyok:)

20hetes terhes vagyok😊mikor megtudtam az 5.hetben voltam,anyukam szinten mindennel joban ismer 6km lakik,allandoan hiv jon,tole joban senkise ismer de a 12.hetig huztam😊biztos ami biztos😊furt pisilnem kellet rafogtam h megfaztam😊en csak jobol mondok h varj meg ezzel a bejelentessel nagyon korai:)Boldog babavarast🥰

2020. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez még bármi is lehet. Nekem 5+5ön csak petezsák volt a fiammal 7hetesen mentem vissza, akkor már 1cm volt szívhanggal


Masodik terhességemnél 5hét 6nappal voltam, üres petezsák. Üres is maradt, mütét lett a vége.

2020. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9 es valaszolo, a mutet alatt mit kell erteni? Kb mennyi ido? Vagy meddig varnak ilyenkor?
2020. dec. 10. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!