Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok....

19 hetes kismama vagyok. Mennyi görcsölés a "normális" ilyenkor?

Figyelt kérdés
2,5 hetet otthon voltam szabadság illetve egészségügyi okok miatt. Közben igyekeztem pihenni. A héten újra elkezdtem dolgozni home officeban, de magnézium mellett is sokat görcsöl a derekam (sokszor órákig) . Ez ilyenkor normális, csak én gondolom túl? Vagy egyáltalán nem kellene görcsölnöm? Van egy nagyobb gyermekem, így munka után sem tudok túl sokat pihenni.
2020. dec. 9. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyekor már leszakadt a derekam. Ha a méhösszehúzódásokra gondolsz az nálam napi 10-15 volt. Jöttel mentek a frontok sajnos. Én sem tudtam pihenni a másik gyerek mellett.
2020. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most 22 hetes kismama vagyok, szóval friss az élmény...

Nekem a 18-19-20. héten iszonyatosan fájt a derekam hiába pihentem és szedtem a magnéziumot.. Az elmúlt 2 hétben pedig a méhem feszül egy picit alul és fájnak a lábaim a combtöveimnél.

A derekam akkor szokott mostanság fájni, amikor rossz pózban ülök vagy ha sokat állok.

Voltam dokinál 2 napja, de azt mondta, hogy ez teljesen normális, nincs ok az aggodalomra. Sok pihenést, magnéziumot és kitartást javasolt😄

2020. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!