Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés terhesség alatt?

Hasmenés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok. Mióta terhes vagyok, azóta minden reggel hasmenés. Vagyis, hasmenés jellegű lágy széklet. Egész nap semmi bajom, csak reggel. Hallottam olyat hogy ez is lehet tünet, de azt is hogy nem jó, mert általában a székrekedés a gyakoribb. Mit tegyek?! (Dokihoz legközelebb már csak januárba megyek, védőnőhöz 2 hét múlva.)
2020. dec. 11. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevit okozta, lehet a terhesvitaminra reagálsz így. Esetleg védőnő tanácsát kérd ki.
2020. dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magnéziumot szedsz? Az szokott okozni ilyet. Nálam is így volt most a második babánál, én mondjuk örültem is neki, mert a terhességem elején volt egyszer székrekedésem (az elsőnél végig a vaspótlás miatt) és az kegyetlen volt.
2020. dec. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Femibion, magnosolv, amit szedek. Mellé c, d vitamin. Cink.
2020. dec. 11. 08:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magnosolvtól van.
2020. dec. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Magnerotot szedek. Annak a legjobb a felszívódása a magnéziumok között és soha nem okozott hasmenést.
2020. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kipróbálom majd akkor hátha segítene
2020. dec. 11. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Engemvégig kísért😣

Kitartás!

2020. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam esetleg, nem használok magnosolvot, és reggelre nem volt semmi bajom, majd elkezdek mást használni. Remélem attól volt
2020. dec. 12. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!