Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi hatásos terhességi rosszull...

Mi hatásos terhességi rosszullétre?

Figyelt kérdés

6hetes terhes vagyok. Most kezdődik a durva rosszullét. Reggeli émelygés. Van az éjjeli szekrényen ropi, viz..

De nem segit. Napközben elviselhető, de a reggel durva.. Van egy 13hónaposom és muszály a reggeleket is átvészelni.

Valakinek valami bevált praktika?


2020. dec. 14. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én imádom a gyümölcsöket, zöldségeket, de amit ilyenkor ettem az sajtburger volt, mekis :/. Illetve a sima kóla volt ami segített. Ma is azon gondolkodom, hogy ez akkor miért is esett olyan jól, és pont attól nem hánytam, amitől alap esetben rosszul voltam.
2020. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idő sajnos.
2020. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább a semmi hatott. Idővel elmúlt. Addig sok gyömbéres dolgot ittam, azok valamelyest enyhítettek (gyömbéres limonádé, gyömbértea), de azok is csak addig értek bármit is, amíg ténylegesen a gyomromban voltak, amint felszívódtak, egyből már vissza is tért az émelygés/hányás. B6 vitaminnal próbálkoztam, nekem ugyan semmit nem ért, de sokan mondják, hogy nekik jó, hátha neked is segít.
2020. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, közhely, de próbálj úgy hozzáállni, hogy ez egy természetes dolog, és nem tart örökké, csak átmeneti. Nekem amúgy picit jobb volt az émelygésre, a borogatás, illetve ha annyira nem bírod, léteznek terhesség alatt szedhető gyógyszerek, ezekről kérdezd az orvost.
2020. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ropi, korpovit keksz, gyümölcsök, fagyi, hideg citromos víz. Az első trimeszter végére találtam meg a kandírozott gyömbért, nem tudom hogy az segített-e, mert utána enyhültek a rosszullétek, de az is lehet hogy egyébként is elmúlt volna.
2020. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!