Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős reggeli feszültség,...

Erős reggeli feszültség, lelki rosszullét ellen hatásos megoldás?

Figyelt kérdés

18 éves fiú létemre a reggeli délelőtti órákban nagyon nyűgös vagyok, furcsa ideges érzés van az egész testemben, utálom ha hozzám szólnak. Sokszor "lefagyok". Minden idegesít, elbambulok. Főleg ilyen melegbe még rosszabb, a napfény is idegesít, jobban vagyok ha borult sötét idő van. Mintha a lelkemet szorítaná valami.

Sokat alszok, délután is, utána általában jobban leszek és estére már jól érzem magam.

Késő délután futni is elszoktam járni, az jól szokott esni, de másnak kezdődik előről az egész.


2014. jún. 14. 11:28
 1/2 A kérdező kommentje:
másnap*
2014. jún. 14. 11:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban az okokat, és ha tudsz, tegyél ellene. Vagy próbáld meg elfogadni. Az is segíthet. Sztem valamitől szorongasz...
2014. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!