Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit bonyolult a helyzet. Fél éve babát vártam, de sajnos a 12.heten elhalt a terhesség. Azóta pihentünk, múlt honapban úgy döntöttünk rá kapcsolunk megint.

Október 3-8 volt menzeszem, majd védekezés nélkül szeretkeztunk november 22,28,29 és a következő menzesz november 30.-an jött meg és tartott dec 5-ig teljesen normális mennyiségben. Hozzá tenném azért, hogy kb 20 napos késéssel jött meg.

Mivel megjött, elkeseredtem, hogy nem jött össze a baba. Most viszont kb egy hete,(két héttel a menzi után) alhasi fajdalmam van, szurkál, mindjárt megjön érzés, gyomor égés, hányinger,fejfájás, fáradtság ( az első baboval ugyan ezek a tuneteim voltak), viszont a teszt tegnap reggel negatív volt (10-es érzékenységű). Nagyon úgy érzem, összejött a baba, szinte biztosra tudom, de másrészt a teszt neg. es hat nem szokványos ez a folyamat sem amit írtam.

Járt már valaki így? Mit gondoltok, bizakodhatok?

26/N



2020. dec. 17. 10:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez nem terhesség, ez a hormonbaj...

Ha terhes lennél a teszt kimutatná.

Ovukor is simán lehetnek ilyen tünetek.


Én biztosan felkeresnék egy orvost

2020. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!