Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesseget uhn hanyadik...

Ikerterhesseget uhn hanyadik hettol lehet latni?

Figyelt kérdés
Jovoheten megyek eloszor dokihoz kb 9 hetes lehetek. Fogjak mar latni ha netan tobben vannak?
2020. dec. 20. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Bőven. Ha kétpetéjűek, tehát két, különböző helyen beágyazódott petezsák van, azt már az 5. héten is látják. Ha egypetéjűek, és így közös petezsákban kezdenek fejlődni, akkor legkorábban akkor, amikor két szikhólyagot vehet észre a doki, kb. valamikor a 6. héten. De 9 hetesen már 2-3 cm-es(ek) az embrió(k), és bőven van szívverés is. Szerintem extrém ritka lehet, hogy nem veszi észre az orvos a többes terhességet.
2020. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teliben 6 hetesen voltam dokinál először. Ott közölte a doki h minden rendbenmind a 2 szívhan jól hallható, és mutatta a 2 babát a uh monitorján
2020. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2020. dec. 20. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
5+pár naposan már látták a mono-mono ikreket az egyik ismerősömnek
2020. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hat hetesen nem látták még. 11 hetesen igen. A kettő között nem voltam UH-on.
2020. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!