Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UTROGESTAN! Hanyadik hétig...

UTROGESTAN! Hanyadik hétig szedtétek?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondja hagyjam abba, de a méhlepény csak a 14.héten veszi át teljesen a feladatát, és én még csak 12 hetes múltam. Nem lesz ebből baj? Tapasztalat?
2010. aug. 12. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.héttől kellett csökkentenem az adagot....13.hétre én is elhagytam!Nem hinném h baj lenne belőle!Nyugi:)
2010. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már a 11. héten abbahagytam, mert akkor voltam dokinál és minden rendben volt. Két és fél hónapos egészséges gyermek anyukája vagyok, novembreben még pecsételtem. Bízz a dokidban, nyílván jót akar.
2010. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12. héten kezdtem el csökkenteni az adagot és a 14. héten hagytam abba teljesen. Nekem a doki így mondta.
2010. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 3X1-et szedtem, a 11. héten csökkentenem kellett 2X1-re egy hétig, aztán 1 hétig már csak napi egyet kellett használnom. Én is tartottam tőle, ugyanezért, amiket Te is leírtál, de semmi probléma nem volt. Még egy picit sem véreztem, pedig előtte nyilván volt oka az Utrogestan szedésének. Úgyhogy ne félj az elhagyásától, már működik annyira a méhlepény hormontermelése, hogy ezt meg lehessen tenni.
2010. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16. héten hagytam abba egyik napról a másikra
2010. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 14. hétig szedtem, a dokim pont az általad leírtak miatt eddig szedette velem. Ekkor fokozatosan csöökentettem az adagot.
2010. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!