Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestan-t most a 12....

Az Utrogestan-t most a 12. hétig, vagy a 12 hét végéig kell használni?

Figyelt kérdés
Nektek egyik napról a másikra kellett abbahagyni az alkalmazását, vagy csökkentett adaggal?
2010. jan. 1. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kellet szedni de 16 hetig kellet mert barnaztam kozben es azert egyik naprol a masikra hagytam abba.
2010. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Én csak az ötödik héten barnáztam egy napig, mondta is a doki hogy csak az első trimeszterben kell alkalmazni, csak nem vagyok igazán azzal tisztában, hogy a tizenkettedik hétig, vagy a tizenkettedik hét végéig kell normál esetben alkalmazni.
2010. jan. 1. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne,em a 12. hétig telje4s gőzzel, majd amint betöltöttem, heti csökkentéssel kellett befejezni.
2010. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én úgy hagytam abban ,hogy ami maradt gyógyszer a 12.ig,azt elosztottam.Először szedtem 3 napig 3*1szemet,aztán 3 napig 2*1 szemet,és utána napi eggyett.Azóta sem volt semmi hál istennek.20+4hetes kismami
2010. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a hüvelygolyót kaptam,ebből a max napi hatóanyag mennyiség 600mg,én 400-at kaptam.Napi 2*2 golyót és egyik napról a másikra hagytam abba a 11-12 hét között.
2010. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 12.hét végéig használtam,és nem szabad hirtelen abbahagyni!!!1 hét alatt csökkentettem le 0-ra!

21h terhes

2010. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 12. hét közepéig szedtem napi kettőt szájon át. Az utolsó 3-4 napban már csak napi egyet, mert így jött ki, elfogyott a gyógyszer, de nem akartam pár szem miatt egész dobozt íratni az orvossal.


Ekkorra a lepény már átveszi a progeszterom hormon termelését, sőt, elméletileg már a 10. héttől átveszi. Tehát ne aggódj, minden rendben lesz akkor is, ha egyik napról a másikra hagyod abba.


25h km

2010. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!