Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből pozitív teszt?

Lehet ebből pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Peteérésem dec 10-n volt (éreztem, és az ovulációs teszt meg is erősítette), ekkor együttlétre is sor került. Majd dec 18 péntek este erős szurkálást éreztem a jobb o. petefészkem környékén..

Innentől kezdve egészen hétföig feszült, puffadt a hasam. Vasárnap délelőtt még émelyegtem is. Tisztában vagyok azzal, hogy ezek nem lehetnek ilyen korán terhességi tünetek, így a beágyazódásra tippeltem. (Mielőtt valaki azzal vádolna, hogy csak pszichés eredetű, én nem gondolnám, mert egészen odáig nem is foglalkoztam azzal, hogy terhes lehetek, azt meg nem is tudtam, hogy a beagyazodasnak is lehetnek tunetei, majd csak miutan utana olvasgattam) Ma dec 22n kedden negatívat teszteltem az érzékeny teszttel. Rendsztertelen menstruáció miatt csak a peteeresbol kiindulva saccolom, hogy dec 24 csutortok korul kellene (NEM KELLENE!!) hogy megjojjon. Szerintetek van meg esely arra, hogy pozitivat teszteljek? :/ Köszönöm



2020. dec. 22. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha késik a menzesz, akkor végezz tesztet. Látod, ez van, ha idő előtt pisilsz.
2020. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha késik szerintem is végezz tesztet.

Sok sikert!:)

2020. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem bírod kivárni, azért...


Ha a nemvárt napja után tesztelnél, megspóroltad volna ezt a kérdést, és akkor már biztosra tudnád a választ... nem vagyunk jósok

..

2020. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi lett?
2020. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megjött. :(

Még egyetlen ciklusomnál sem volt ilyen, a puffadást erős petefészek fajdalom váltotta fel 2-3 napig.

2020. dec. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!