Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Na és, terveztétek?" jellegű...

"Na és, terveztétek?" jellegű kérdésre mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Tudjátok, mikor kiváncsiskodva elhangzik a kérdés beszélgetés kozben. Veletek volt már ilyen?

Velem mar megesett masodik babanal, most ismét várandós vagyok es ha velem szembejon egy ilyen kerdes ujra nem szivesen kötnem a masik orrara de bunkon se szolnek vissza.


2020. dec. 24. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2020. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Én azt mondtam,hogy kb 10 éves korom óta tudom az óvszer nélküli szexből gyerek lehet. Erre alapozva szeretkeztünk. Ez is terv. Egyszerû terv.
2020. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Igen


Elmondtam az igazat


Igen, de a fene se gondolta, hogy szoptatás alatt ciklus jélkül az első hónapban sikerül..

Ha távolabbi ismerős, akkor,


Igen, de azt hittük tovább várat magára..


( nagyon kis korkülönbség van a gyerekek közt)


Engem ez nem sért.

2020. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a nagyok tényleg nagyok 20+ osak, tőlem azt kérdezték egyből, becsúszott, hát nem 2 évet vártunk rá😁
2020. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Az igazat. Számomra ez nem sértő.
2020. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy persze :)
2020. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Egészen pontosan azt szoktam mondani, hogy: "pfff jesszus persze"

Akkor is ezt mondanám, ha nem lenne igaz. A tapintatlan emberek nem érdemlik meg, hogy ilyen intim részleteket tudjanak.

2020. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát én kicsit szemtelennek érzem ezt a kérdést azert kerdezem mit lehet erre valaszolni.. Kivéve ha valami kozeli baratnom kerdezi meg de nem olyanokra gondolok most. Szerintem is tul intim.. Mertha pl azt mondod becsuszott akkor mintha azt mondanad hogy felelotlenul gumi nelkul estetek egymasnak ferjeddel ami eleg intim.
2020. dec. 24. 21:54
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Fáj azt mondani hogy igen? Értem hogy gyökér kérdés de minek csinálsz belőle ügyet?!

Mondd azt hogy igen és kész.

2020. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A hetes válaszolóval értek egyet! Valóban túl indiszkrét kérdés, legalábbis én nem szeretem, ha ezt kérdezik, függetlenül attól, hogy terveztük a gyerekünket.
2020. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!