Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzes kismamák, valaszolna...

Táppénzes kismamák, valaszolnatok?

Figyelt kérdés

Október elsejétől vagyok 9-es kóddal táppénzen. Október 14-en kaptam meg az első papíromat az orvostól visszamenőleg 2 hétre. Azaz oktober 1-14 közötti időszakra volt papírom. Mondta a doki, hogy legkozelebb november elejen menjek, de csak visszamenoleg 2 hetre tudnak adni igazolást. Ma el is mentem, viszont 2 különálló papirt is kaptam, egyiken október 8-20-ig,masik oktober 21-november 3-ig. Tehat visszamenőleg adott 4 hetre igazolást (akkor hogy is van ez a csak 2 hetre tudok adni?)

Raadasul az oktober 8-13-ig tarto hétre már adott akkor amikor először voltam, szóval arra a hetre 2x kaptam tappenzes papírt. Ebbol nem lehet gondom a Tb nel?


2019. nov. 5. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 x.nem adhatsz le ugyanarra az idoszakra,azt biztos visszadobjak. En mennek egy kort a haziorvosnal,mielott igy leadom. En is ugy tudtam,hogy 2 hetre tud adni azon a rozsaszin fulon.
2019. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamit elnézhettél, mert a kezdő táppenzes papírt tök mindegy milyen kód szerepel rajta mindig egy hétre állítanak ki! Az a nagy alakú rózsaszín papír volt, majd azt követően már 2 hétre szól a papír, szóval jól kaptad meg,mert az első papírod szólt október 1-től 7-ig, majd azt követően 8 tól már 2 hetes időre, ha már felvesznek tappenzre akkor már ha eltelik annyi idő azt már tudja igazolni, ha 6hetig nem nézel feléjük (bár nem lehet ilyen mert közben jelenés van de ha lehetne..) akkor 3db táppenzes papírt adják oda.. Szóval nem lesz gond.
2019. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha szépen felírod mettől meddig kaptál már, mert tapasztalat alapján a dokik tudnak ám cifrákat irkálni. Én Hr-en dolgozom de a tb-s kolléganők néha elhullajtják a hajukat mire rendbe tesznek egy-két esetet.
2019. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!