Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik terhesség miatt táppénzen...

Akik terhesség miatt táppénzen vannak és nem a munkaltató a kifizető azok válaszolnának?

Figyelt kérdés
Hányadikán szokta az OEP utalni a táppénzt?ez egységes?
2018. jún. 5. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy beérkezik, feldolgozzák, elbírálják, számfejtik, megadja a revizor az engedèlyt, kiutalják. Folyamatosan dolgozzak fel a beérkezett táppènz igényeket, naponta utalják. Ha 7gy érzed sokaig tart a munkáltatód székhelye szerinti kormanyhivatal egèszsègpènztári szakigazgatási szervét kell felhivni, taj szam alapjan megmondják beérkezett-e, hol tart a folyamat.
2018. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.lassan 2 hónapja vagyok táppénzen de még csak egy heti táppénzemet kaptam meg.akkor holnap felhívom őket!!
2018. jún. 5. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az első 7 napit megkaptad, tehát beadták rendesen... Akkor viszont igy még gyorsabban, 8 napon belül kellene utalniuk onnan hogy hozzájuk beérkezik mert már megállapitották. Valószínűleg összevár többet a munkaltatód és nem adja le rögtön (5 napon belül kellene)
2018. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kétheti táppènzes pairokat bevitted nekik? Egyszerre vagy mindig 2 hetente?
2018. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 hetente viszem a papírjaimat!azt biztosra tudom hogy hozzájuk már 3 papírom beérkezett.mert 3 hete voltam bent kérvényezni hogy számlára küldjék ne postán.és ott mondta a nő hogy hamarosan megkapom postán az első hetit és a többit már utalják.de azóta sem kaptam pénzt!
2018. jún. 5. 16:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam, 2hetente viszem a papírokat!
2018. jún. 5. 16:09
 7/8 babyboom567 ***** válasza:
27%
2016 október 17-től voltam táppénzen ,december 3.-tól cseden,a kisfiam december-11.én született(27.énre voltam kiírva).december 19.után mentem intézni az anyaságit,meg a családit.2017 januárban kaptam meg mindent az anyaságit meg a csedet hamarabb mint a táppénzt.És leadta a munkáltatóm,mert a férjem vezető a cégnél.
2018. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem se kifizetohely a munkahelyem,adott ho vegen leadom a tp-s papirom,es kovi h 15.en altalaban kuldik. Ugyanez a munkatarsam neki is.
2018. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!